БЕЗКОШТОВНИЙ колл-центр
Багатоканальний колл-центр доброї стоматології для дітей Mom`s
0800 330 329

Як привчити дитину чистити зуби

Як привчити дитину чистити зуби
Rate this post

Сьогодні в аптеках і магазинах можна придбати моделі зубних щіток, які дозволять швидко і якісно видалити наліт, а також привчити дитину самостійно чистити зуби. Наприклад, у деяких моделей зубних щіток змінюється забарвлення ручки, коли термін її використання добігає кінця. Також є моделі зубних щіток, що видають забавні мелодії якщо малюк робить правильні рухи для очищення зубок. Все це дозволяє дитині полюбити процес догляду за порожниною рота і придбати корисні звички.

Не забувайте, що стоматологи рекомендують міняти дитячі зубні щітки раз в 2-3 місяці, а педіатри наполегливо радять міняти зубну щітку в разі перенесення якого-небудь захворювання.

Маленькі хитрощі

Що робити якщо, здавалося б, щітка обрана правильно, батьки терпляче вчать малюка правильно доглядати за порожниною рота, але той не проявляє бажання або ввечері, коли настає пора чистити зуби, вередує і хникає.

Звичайно, універсальних порад в таких випадках бути не може, тому кожні батьки повинні знайти свій підхід до малюка. Тим не менш, ми спробуємо дати кілька порад, як можна зацікавити дитину і привчити її правильно чистити зуби.

  • Візуальний приклад. Дітки люблять повторювати все за дорослими, скористайтеся цим прийомом і власним прикладом показуйте дитині наскільки важливо чистити зуби ввечері і вранці. Ви можете разом стати перед дзеркалом і попросити вашого малюка навчити вас правильно чистити зуби, йому сподобається ця гра.
  • Придумайте або знайдіть цікаву історію про зубну щітку і важливість догляду за зубами. Підберіть зубну щітку відповідного дизайну, нехай це буде улюблений казковий або мультиплікаційний герой вашого малюка.
  • Є ще одна хитрість, купіть дитині зубну пасту з приємним смаком, але звертайте увагу, щоб вона була безпечна для здоров’я дитини. Це може допомогти пробудити у малюка інтерес до догляду за порожниною рота, але стежте за тим, щоб дитина не їла пасту, а використовував її за призначенням.

Скористайтеся одним з перерахованих вище способів або придумайте свій, тому що, важливість формування правильної звички у дитини, коштує витрачених зусиль.