Керамічні брекети

На жаль далеко не кожен може похвалитися ідеальною посмішкою. Викривлення зубного ряду і неправильний прикус – проблеми, які знайомі сьогодні багатьом. Не дивлячись на всю не привабливість нерівних зубів, деякі люди – як дорослі, так і діти соромляться носити брекети. Для багатьох дуже складно звикнути до їх не дуже естетичного зовнішнього вигляду, адже брекет-систему необхідно носити протягом декількох років, тому для багатьох питання виправлення прикусу було закрито. Відмінним рішенням для тих, хто соромиться носити металеві брекет-системи, можуть стати керамічні брекети, які абсолютно непомітні на зубах.

Переваги керамічних брекетів:

  • Непомітність на зубах забезпечується за рахунок застосування напівпрозорої кераміки, яка ідеально зливається з кольором зубів.
  • Більш низька вартість такого виду системи для виправлення прикусу, робить її більш доступною в порівнянні з сапфіровими брекетами.
  • Кераміка – матеріал, який не викликає алергії, а також не пошкоджує емаль зубів.

Недоліки носіння керамічних брекетів:

  • Висока ціна в порівнянні з металевими і пластиковими видами брекетів, але вартість керамічної конструкції можна варіювати, використовуючи деякі елементи, які виготовляються з металу.
  • При носінні керамічних брекетів слід бути уважними з вживанням продуктів і напоїв, що містять харчові барвники.
  • Також як і будь-які брекети, керамічні потребують догляду, так як на них особливо помітний наліт.

Керамічні брекети – це вибір тих людей, які хочуть відчувати себе комфортно і впевнено протягом усього лікування. Якщо ви готові заплатити трохи більше за естетичну привабливість своєї брекет-ситеми – обирайте керамічні брекети.

Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.46 из 5 ) - 392 відгуків
Loading...