Корекція прикусу у дітей

 

Причиною формування неправильного прикусу в дитячому віці, в переважній більшості випадків, є шкідливі звички.

Зокрема, до них відносяться: дуже довге смоктання пустушки, смоктання пальців, закушування язика або губ.Розвитку аномалії можна уникнути, якщо вчасно звернутись до фахівця.

Набагато легше уникнути патології, ніж згодом її лікувати. Але в дитячому віці виправити прикус можна набагато легше і швидше, ніж в дорослому. І діти менше звертають увагу на неестетичність зубних брекетів.

НЕПРАВИЛЬНИЙ ПРИКУС МОЖЕ СПРИЧИНИТИ НАСТУПНІ НАСЛІДКИ:

  • підвищене навантаження на зуби під час жування, що згодом призводить до пародонтозу
  • захворювання скронево-щелепних суглобів. Симптоми: біль в жувальних м’язах, клацання під час відкриття рота, а також головні болі
  • погіршення профілю особи, криві зуби

Для виправлення прикусу у дітей використовують: трейнери, пластинки або брекети.

Перевага трейнерів полягає в тому, що вони, на відміну від брекетів, дозволяють почати процес виправлення прикусу в ранньому віці. Вже п’ятирічна дитина може носити дані пристрої. При цьому, трейнери усувають саму причину порушень, а не їх наслідки.

Завдяки цьому, ефект досягається набагато швидше, а саме лікування є простим і безболісним. Трейнери виготовляються з силікону, протягом доби носяться не довго: вночі, під час сну, а вдень – протягом 5 годин.

Відвести малюка до ортодонта бажано ще в 2.5-3 роки, коли сформований молочний прикус. Інколи необхідно звернутись до ортодонта ще раніше – наприклад, якщо тимчасові зуби ростуть на різних рівнях, або спостерігається скупченість зубів. Дитяча ортодонтія виконує завдання не стільки вирівнювання зубів, скільки нормалізації розвитку щелеп.

У профілактичних цілях, а також з метою виправлення прикусу у дітей, застосовують пристрої, що корегують дисфункції та шкідливі звички.

Іншим методом корекції неправильного прикусу зубів є спеціальні знімні ортодонтичні пластинки для вирівнювання зубів. З їх допомогою лікарі-ортодонти досягають різних цілей, необхідних для формування правильного прикусу: фіксують зуби в потрібному положенні, запобігають небажаному зсуву зубів, міняють форму щелепної кості, впливають на швидкість росту щелеп.

При цьому, пластинки не можуть рухати зуби, а здатні лише утримувати їх у заданому напряму. Тому вони часто застосовуються на початковому етапі корекції неправильного прикусу. Як правило, ортодонтичні пластинки застосовуються для лікування дітей у віці до 12-13 років.

На відміну від брекетів, які встановлюються на весь час лікування, пластинки можна періодично знімати, наприклад, під час їжі або гігієнічних процедур. Постановка пластинок для зубів – досить популярна послуга в клініці “Mom’s”. Діти легше переносять лікування, коли є можливість позбавитися від стороннього предмету в роті, хоч б на час приймання їжі або чищення зубів. У нашій клініці є можливість зробити їх різноколірними або навіть з малюнком. Крім того, пластинка для зубів дуже проста у догляді. Така конструкція є не лише більш простим способом лікування прикусу в дитячому віці, але й їх вартість є набагато нижчою в порівнянні з брекет-системами.

Брекети – це система пластинок і замків, які чинять певний тиск на зуби, змушуючи їх рухатись в потрібному напрямку.

До 11-12 років, коли закінчується формування верхівок коріння зубів, для виправлення прикусу використовують дитячі брекети. Ці конструкції практично нічим не відрізняються від дорослих, але лінгвальні системи дітям не ставляться. Брекети для виправлення прикусу у дітей можуть встановлюватися на одну або на дві щелепи. В процесі лікування ортодонт впливає на ті або інші елементи конструкції, щоб активувати їх. Дитячі брекети виготовляються з різних матеріалів, як і дорослі.

Відділення ортодонтичної стоматології клініки “Mom’s” займається індивідуальним виготовленням брекетов під кожного, окремо взятого пацієнта, результатом носіння яких стає рівна і яскрава посмішка.

 

Чому корекцію прикусу варто робити в Mom’s?

 

  • В нашій команді три висококваліфікованих ортодонта, які постійно підвищують свою кваліфікацію та обмінюються здобутим досвідом.

 

  • Тут приємно і комфортно знаходитись дітям

 

  • Зафіксовані гарні ціни, які влаштують кожного.
Послуга Вартість, грн.
Консультація лікаря-ортодонта 200
Корекція прикусу у дітей за допомогою однощелепного функціонального апарату від 5435 до 8800
Корекція прикусу у дітей за допомогою двощелепного функціонального апарату від 7810 до 8800
Фіксація металевої брекет-системи 6600
Фіксація естетичної брекет-системи 8800
Корекція прикусу у дітей за допомогою багатофункціональних трейнерів 3300
Мікроімплантортодонтичний 2530
Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.46 из 5 ) - 392 відгуків
Loading...