БЕЗКОШТОВНИЙ контакт-центр

Безкоштовний контакт-центр доброї стоматології для дітей Mom`s

Лікування кореневих каналів зубів

ЛІКУВАННЯ КОРЕНЕВИХ КАНАЛІВ ЗУБІВ

Якщо карієс вчасно не вилікувати, внутрішня частина зуба (в побуті її називають «нерв») переживає різні стадії запалення, результатом чого може бути його загибель

Розклад втраченого нерва в кореневому каналі супроводжується багатьма неприємними явищами. Зокрема, накопиченням продуктів запалення і, пов’язаним із цим, болем та пошкодженням тканин, що оточують корінь.

У таких випадках виникає необхідність ендодонтичного лікування, яке складається з видалення гниючих тканин з каналів кореня, їх очищення, дезінфекції та заповнення лікувальним матеріалом. Такі дії допомагають зберігати біологічну гармонію в порожнині кореневого каналу і тканинах, що оточують його.

right_block_caries

Запалення нерву може виникнути, як в молочних, так і в постійних зубах, тому ендодонтичне лікування може бути показане в будь-якому віці. Ось тільки залежно від стану зуба воно має цілий ряд особливостей. Сучасні технології ендодонтії, які застосувуються в нашій клініці, дозволяють успішно проводити лікування кореневих каналів молочних зубів, постійних зубів із сформованими і навіть з несформованим корінням.

У молочних зубах, так само, як і в постійних, може виникнути необхідність в обробці і пломбуванні їх коріння. Принципово ця процедура аналогічна такій для постійних зубів, але має ряд особливостей, з якими знайомий лише дитячий стоматолог. Процедура ця безболісна і діти під час її проведення відчувають себе добре. Особливо актуальне лікування для порятунку зубів, якщо його не провести вчасно – зуб доведеться через деякий час видалити.

[price id=292]

ЛІКУВАННЯ КАНАЛІВ ЗУБА В СТОМАТОЛОГІЇ “MOM’S” ВІДБУВАЄТЬСЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НАЙСУЧАСНІШОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ

відеопрезентація

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

В КЛІНІЦІ «MOM’S»

ВАША ДИТИНА

ГАРАНТОВАНО ОРИМАЄ

ЯКІСНІ

СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ

[moms_pic_category_row]

Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.10 из 5 ) - 1,416 відгуків
Loading...