БЕЗКОШТОВНИЙ колл-центр
Безкоштовний колл-центр доброї стоматології для дітей Mom`s

Лікування зубів у дітей під наркозом

Щоб лікування дитячих зубів було безболісним і не залишало по собі неприємних спогадів, стоматологи нерідко вдаються до використання наркозу. Цей метод так і називається — «лікування під час сну». Дія препаратів трохи відрізняється від традиційного медичного наркозу, оскільки вони відносяться до групи гіпнотиків. Ці речовини вважаються найбезпечнішими серед тих, що коли-небудь застосовувалися для занурення пацієнта в медичний сон. Такі препарати повністю виводяться з організму, не викликають звикання й не накопичуються. Їх можна застосовувати навіть для пацієнтів з епілепсією, захворюваннями печінки, пороком серця, ДЦП, а також для алергіків.

Такий наркоз особливо ефективний при лікуванні маленьких пацієнтів. Речовини, з яких він складається, легко керовані, й дитину можна розбудити в будь-який момент. Дуже часто фахівці нашої клініки використовують такий наркоз для проведення маніпуляцій у маленьких діток і молодших школярів, адже їм складно витримати тривале лікування зуба або видалення.

Ви можете бути впевнені, що здоров’я вашого малюка не постраждає: наркоз, який застосовують наші лікарі, повністю безпечний, відповідає високим стандартам сучасної медицини.

Кілька фактів про стоматологічний наркоз

 • Висока ефективність. Стоматологічний наркоз за своїми властивостями практично не відрізняється від традиційного. Під час проведення стоматологічних маніпуляцій маленькі пацієнти не відчувають болю, їх не лякає страхітливий звук бормашини й медичні інструменти, а після операції в пам’яті не залишається негативних спогадів.
 • Повна керованість. Через деякий час після введення препарату пацієнт м’яко засинає. Його легко розбудити, збільшивши надходження кисню до організму, і вже через 15 хвилин рефлекси нормалізуються. Відпочивши годину в спеціальній кімнаті, пацієнт може йти додому.
 • Безпека використання. Звичайно, використання наркозу завжди несе певний ризик, але завдяки правильно розрахованому дозуванню й дотриманню запобіжних заходів, застосування таких препаратів повністю безпечне навіть для організму малюка. У деяких країнах, наприклад, у США, дітей молодше 7 років прийнято лікувати тільки під наркозом.

 

Коли потрібно використовувати наркоз?

   Ми рекомендуємо батькам розглянути можливість лікування зубів у дітей під наркозом, адже малюки не завжди розуміють мету й необхідність лікування. Деякі з них непосидючі та не виносять монотонності. Діти шкільного віку набагато легше сприймають стоматологічні процедури. Але, якщо дитина сильно налякана або дуже активна, їй буде важко спокійно посидіти в стоматологічному кріслі, поки стоматолог лікуватиме зубки. Утримувати дитину силоміць під час лікування зубів теж не можна — це може налякати її ще більше й травмувати психологічно. У таких випадках ми рекомендуємо використовувати наркоз. Лікування пройде без стресу для дитини, а лікар зможе легко й швидко виконати свою роботу.

   Багато дорослих людей страждають на дентофобію — боязнь стоматологічного лікування. Подолати цей страх допоможе хороший фахівець. Більше 90% пацієнтів, які раніше боялися стоматологів, після спілкування з лікарем позбулися цієї фобії та погоджуються лікувати зуби навіть без наркозу. Ну а решта 10% успішно лікують зуби за допомогою стоматологічного наркозу.

Вилікувати зуби під стоматологічним наркозом можна в клініці Mom’s

Наші фахівці повністю впевнені в безпеці використання стоматологічного наркозу для лікування маленьких пацієнтів. Препарати, які застосовуються для занурення в медичний сон, відповідають міжнародним стандартам якості й безпеки. Клініка Mom’s пройшла ряд випробувань і отримала державні дозвільні документи для здійснення такої діяльності, має кімнати, спеціально обладнані для лікування під стоматологічним наркозом. За станом пацієнта під час лікування спостерігає анестезіолог за допомогою спеціального обладнання.

Що саме контролює анестезіолог?

 • електрокардіограму пацієнта;
 • частоту серцевих скорочень;
 • частоту дихання;
 • насичення крові киснем;
 • температуру й артеріальний тиск;
 • концентрацію вуглекислого газу на видиху й вдиху.

 

Як підготуватися до введення наркозу?

Призначити лікування під наркозом може стоматолог або анестезіолог. Перед процедурою лікар проводить деякі аналізи, анестезіолог оглядає пацієнта. За шість годин до процедури не можна їсти, пити дозволяється тільки чисту негазовану воду. Коли до початку лікування залишається 4 години, не можна пити навіть воду. Цих правил обов’язково потрібно дотримуватися.

Що відчуває пацієнт після виходу з наркозу?

Як правило, діти виходять з наркозу легко. Деякі малюки можуть вередувати й плакати, адже відчуття після стоматологічного втручання і наркозу досить незвичні. Дорослі пацієнти відчувають втому, тому лікарі рекомендують добре відпочити після такої процедури.

Переваги медикаментозного сну в Mom’s

Фахівці нашої клініки дуже серйозно ставляться до питання безпеки процедур для наших пацієнтів. Анестезіологи поєднують практику в Mom’s з роботою у відділеннях дитячої анестезіології-реаніматології, що підтверджує їхній високий професіоналізм і наявність всебічного досвіду в дитячій анестезіології.

Щоб лікування з використанням наркозу було максимально комфортним і відповідало світовим стандартам безпеки, ми:

Отримали ліцензію на проведення такого виду лікування.

 1. Отримали ліцензію на зберігання, придбання й використання психотропних, наркотичних речовин та прекурсорів — клініка повністю укомплектована всіма необхідними медикаментами.
 2. Використовуємо тільки якісні медичні препарати від відомих європейських, американських і японських виробників.
 3. Придбали наркозну станцію Dragger, яка вимірює:
 • концентрацію O2, N2O, CO2 і анестезуючих засобів;
 • хвилинний і дихальний об’єм;
 • частоту дихання;
 • піковий тиск, тиск плато, середній тиск, РЕЕР;
 • податливість легенів пацієнта;
 • температуру суміші, що вдихається.

       4. Використовуємо монітор пацієнта Dash 3000 Pro, який:

 • відображає до 6 кривих на екрані ЕКГ;
 • визначає і виключає сигнали пейсмейкера;
 • відображає параметри пульсоксиметрії;
 • вимірює температуру (2 канали);
 • не інвазивно вимірює артеріальний тиск;
 • інвазивно вимірює тиск (2 варіанти);
 • відображає кількість СО2 в основному потоці.

При використанні анестезуючих засобів у дитини відбувається пригнічення кашльового та ковтального рефлексів. Для захисту дихальних шляхів під час проведення лікування використовується інтубація, пацієнт дихає киснем за допомогою наркозної станції. У цей час лікар проводить необхідні маніпуляції в ротовій порожнині. Саме інтубація й дає можливість провести процедури з використанням наркозу максимальну безпечно.

Анестезуючі препарати подаються спеціальним апаратом Infusomat, який точно визначає дозу введення препарату, дозволяє уникнути його передозування (нестачі), забезпечує легкий і швидкий вихід з медикаментозного сну.

Послуга Вартість, грн.
Наркоз протягом 60 хвилин 3500
Кожні наступні 30 хвилин 1220
Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.23 из 5 ) - 1,023 відгуків
Loading...