Металеві брекети

Сьогодні стати володарем ідеальної посмішки може кожен, завдяки вдосконаленим ортодонтичним системам. Для виправлення прикусу, сучасна стоматологія використовує брекет-системи. Носіння брекетів протягом декількох років дозволить вирівняти зубний ряд і виправити прикус. Незважаючи на велику різноманітність ортодонтичних систем, найбільш ефективного і швидкого результату можна досягти, віддавши перевагу металевим брекетам. Для тих хто хоче швидко домогтися бажаного результату, а саме ідеально рівних зубів, при менших витратах – варто обирати металеву брекет-систему.

Переваги та недоліки металічних брекетів

Головна перевага даного виду брекетів полягає в їх низькій вартості в порівнянні з більш новими видами ортодонтичних систем для виправлення прикусу. За рахунок дешевизни і надійності матеріалів, таку систему вибирають більшість пацієнтів стоматологічних клінік. Самі врачі-ортодонти також вважають за краще ставити пацієнтам металеві брекети, адже завдяки їм можна швидше переміщати зуби в необхідне положення, також металеві брекети менш схильні до механічних пошкоджень і прості у догляді.

Серед основних недоліків металевих брекетів слід виділити їх помітність на зубах. Для багатьох саме цей фактор є найважливішим. Однак сучасна стоматологія пішла далеко вперед і сучасні брекет-системи з металу мають більш акуратний, естетичний зовнішній вигляд. Тому останнім часом стало з’являтися більше людей, серед яких і дорослі, які носять саме металеві брекети.

Якщо ви хочете отримати рівні зуби і красиву посмішку за більш короткий термін, ідеальним вибором для вас стануть металеві брекети. Важливим нюансом є і більш доступна ціна даної ортодонтичної системи.

Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.46 из 5 ) - 392 відгуків
Loading...