Непомітні Брекети

Такий вид лікування передбачає набір індивідуальних, практично невидимих, знімних елайнерів, які необхідно міняти 1 раз на 2 тижні. Кожен елайнер за два тижні переміщує зуби до певного положення, після чого змінюється на наступний. Таку заміну пацієнт може здійснювати самостійно, без відвідування лікаря-ортодонта. За результатами програми Clincheck®, елайнери виготовляються для пацієнта індивідуально.

Більш того, віртуальний план лікування, що створюється унікальною програмою Align Technology Clincheck®, відображає напрям, за яким рухаються зуби під час лікування, що дає можливість ще до початку лікування побачити кінцевий результат.

Якщо Ви бажаєте отримати посмішку, яка змінить Вашу зовнішність на краще, Invisalign – Ваша відповідь. Існує безліч різних альтернатив, але жодна з них не працює так само комфортно, як Invisalign.

Даний вид брекетів може бути застосований як майбутніми, так і годуючими мамами без будь-якого дискомфорту та небезпеки для власного здоров’я.

Головні відмінні риси елайнерів Invisalign від інших видів брекетів:

  • Можливість їх щоденного зняття для проведення гігієнічних процедур ротової порожнини.
  • Їх прозорість, що не дає можливості іншим помітити процес лікування Можливість передбачити кінцевий результат лікування до його початку.
  • Швидкість. Процес лікування проходить майже в 2 рази швидше.

Invisalign – це найкращий спосіб зробити Вашу посмішку краще, без дискомфорту для Вас.

Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.46 из 5 ) - 392 відгуків
Loading...