Пластикові брекети

В естетичній стоматології пластикові брекети – це нововведення, яке набуває все більшої популярності у людей, які прагнуть виправити не правильний прикус. Брекети, як ортодонтична конструкція для корекції зубного ряду, використовується вже давно. На жаль, вони не завжди виглядають естетично привабливими, тому деякі люди відмовляються їх носити саме з цієї причини. З пластиковими брекетами не виникає такої проблеми, адже вони практично не помітні на зубах.

Переваги пластикових брекетів:

  • У порівнянні з металевими, пластикові брекети менш помітні на зубах, тому їх носіння не викликає дискомфорту. Стоматолог підбирає пластик найбільш відповідний до вашого кольору зубів, що дозволяє конструкції бути непомітною для зовнішнього погляду.
  • Доступна вартість ортодонтичної конструкції з пластика – значна перевага, адже всім відомо, що носіння брекетів і догляд за ними обходитися не дешево. Пластикові брекети значно доступніші в порівнянні з керамічними або сапфіровими, тому і лікування в цілому обійдеться значно дешевше.

Недоліки пластикових брекетів:

  • По своїй міцності і зносостійкості пластикові брекети трохи поступаються металевим, тому є ймовірність позапланового відвідування ортодонта для заміни деяких деталей.
  • Також можлива зміна кольору брекетів під впливом харчових барвників, але даної проблеми можна уникнути, обмежуючи себе у споживанні деяких продуктів і напоїв, що надають такий ефект.

Пластикові брекети рекомендовані дітям і підліткам, які відчувають особливий естетичний дискомфорт при носінні металевих ортодонтичних конструкцій. Також за вартістю вони є більш доступною альтернативою в порівнянні з іншими видами систем для виправлення прикусу.

Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.46 из 5 ) - 392 відгуків
Loading...