БЕЗКОШТОВНИЙ колл-центр
Багатоканальний колл-центр доброї стоматології для дітей Mom`s
0800 330 329

Реставрація молочних зубів

1. Актуальність реставрації молочних зубів у дітей

 

Реставрація молочних зубів є однією з сучасних методик стоматологічного втручання, в ході якої повністю відновлюється структура коронки тимчасового дитячого зуба.

 

Фахівці рекомендують звертатися до цієї маніпуляції у випадках передчасного руйнування або деформації молочних зубів, оскільки подібні процеси здатні стати причиною формування неправильного прикусу у дитини чи підлітка, а також привести до складнощів з прорізанням постійних зубів.

 

В останні роки нарощування молочних зубів стало дуже популярним в нашій країні. Сім’ї з дітьми вдаються до цієї послуги з кількох причин:

 

  • по-перше, реставраційні заходи забезпечують максимальну функціональність щелепи, гарантують якісне пережовування їжі дитиною;
  • по-друге, корекція молочних зубів дає можливість дитині відпрацьовувати мовні навички, усуває ризики виникнення дефектів дикції;
  • по-третє, красиві і рівні зубки надають дитині впевненості в собі, роблять її повноцінним членом суспільства, усувають всілякі комплекси, пов’язані з негарною посмішкою, кривими зубами;
  • по-четверте, серйозно знижується ймовірність деформації прикусу через відсутність зубів або їх неправильну форму.

 

2. Як здійснюється відновлення молочних зубів в стоматології Mom’s?

У стоматології Mom’s на високому професійному рівні здійснюється реставрація та нарощування дитячих молочних зубів. Послуга надається досвідченими дитячими стоматологами, які протягом багатьох років працюють з дітьми. Пацієнти клініки можуть замовити відновлення як жувальних, так і фронтальних зубів. Реставрації підлягають, в тому числі, малодеформовані, сильно зруйновані та навіть крихкі молочні зуби.

Одна з головних складностей маніпуляції полягає в тому, що малюкам у віці від 1 до 4 років (які найчастіше потребують корекції зубів) дуже важко переносити тривалу процедуру, під час якої вимагається ювелірна точність спеціаліста з реставрації. Для вирішення цієї проблеми дитячі стоматологи вдаються до різних хитрощів і маніпуляцій.

  • Якщо зуби не сильно ушкоджені та швидко відновлюються, є можливість відвернути увагу малюків від процедури іграми і мультиплікаційними фільмами.
  • Якщо ж потрібно виконати серйозну роботу з нарощування молочних зубів, актуальніше використовувати медикаментозний сон.

 

Як правило, експерти проводять процедуру в декілька етапів:

  • готують опору з модифікованого скловолокна;
  • вибудовують на сформованій основі відповідну іншим зубам дитини коронку з одночасним міцним її закріпленням.

 

При цьому форма і забарвлення штучного зуба можуть бути самими різними.

 

Послуга Вартість, грн.
Реставрація одного тимчасового зуба від 1320 до 1650
Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.28 из 5 ) - 922 відгуків
Loading...