БЕСПЛАТНЫЙ колл-центр
Бесплатный колл-центр доброй стоматологии для детей Mom`s

Стоматологія для дітей Mom`s Лук’янівка

Київ, вул. Золотоустівська, 16
Поруч є парковка стоматології
Телефон адміністратора
Пн-Сб 10:00 - 20:00; Нд 10:00 – 16:00

У цьому світі має бути більше хорошого, згодні? Хороших людей, щасливих дітей, задоволених батьків і ідеальних місць, де здорові посмішки створюють кращі лікарі стоматологи. Саме тому ми відкрили ще одну клініку і підійшли до цього питання з властивою нам ретельністю.

Тепер затишна клініка з панорамними вікнами, новітнє обладнання, кваліфіковані лікарі і вже знайома нашим постійним клієнтам атмосфера чекають на Вас і в центрі Києва. Раді бачити наших маленьких пацієнтів щодня!

Турбота про Ваш комфорт — основне завдання кожного співробітника нашої клініки. Ми хочемо, щоб Ваші діти отримували стоматологічні послуги найвищого рівня, тому я завжди готова відповісти на хвилюючі Вас питання, вислухати Ваші побажання і зауваження. Для цього Ви можете надіслати листа на мою особисту електронну пошту: r k@pavlyk.com.ua

 

Головний лікар стоматології | Павлик Катерина Миколаївна

Врачи стоматологии Mom`s
  • Полякова Оксана Павловна, детский стоматолог
  • Бережная Елена Геннадьевна, детский стоматолог
  • Рыкова Юлия Владимировна, детский стоматолог
  • Строгонова Наталья Григорьевна, ортодонт
  • Деряга Ирина Николаевна, стоматолог-хирург
Как к нам доехать

від метро Університет

Автомобилем: по бульвару Т. Шевченка, за площею Перемоги направо, через 50 метрів ліворуч на вул. Золотоустівська.
Общественным транспортом: маршрутки №228, 230, 429, 433, 450, 570, 575 або тролейбуси №17, 5, 8, 9 до зупинки Площа Перемоги. Далі 400 метрів пішки.

від метро Вокзальна

Автомобилем: по вул. С. Петлюри до вул. Саксаганського, за площею Перемоги направо, через 50 метрів ліворуч на вул. Золотоустівська.
Общественным транспортом: від трамвайної зупинки Старовокзальна, трамваї №15, 18 до зупинки вул. Дмитрівська. Звідти 300 метрів до вул. Золотоустівська,16.

від метро Лук'янівська

Автомобилем: по вул. Мельникова до Тургенєвської, по Тургенівській до Павлівської, до вул. Золотоустівської.
Общественным транспортом: 200 метрів до зупинки трамваю пл. Лук'янівська, на трамваї № 15 до зупинки вул. Павлівська, далі 300 м. до вул. Золотоустівська, 16.