Сапфірові брекети

Сьогодні носіння брекет-системи не викликає стільки подиву, як кілька років тому. Та й матеріали і конструкції брекетів значно змінилися, дозволяючи їм бути непомітними для стороннього погляду. Посмішка відіграє велику роль в житті кожної людини, а гарна посмішка – запорука здоров’я та успіху, тому багато людей сьогодні прагнуть виправити недоліки прикусу і викривлення зубів в зубному ряду, звернувшись за допомогою до ортодонта.

Для того щоб процес лікування проходив комфортно для пацієнта сучасна стоматологія пропонує встановити сапфірові брекети. Така системи для виправлення прикусу не помітна на зубах, а значить, ви не будете відчувати дискомфорту при їх носінні. Сапфірові брекети мають максимальний показник прозорості, так як їх виготовляють зі спеціальних кристалів, які вирощують в лабораторних умовах. Також для даних видів брекетів характерний високий рівень міцності, що дозволяє швидше вирівняти зуби.

 

 

Переваги сапфірових брекетів:

  • Прозорість використовуваних матеріалів, дозволяє сапфіровим брекетам бути практично непомітними на зубах.
  • На відміну від керамічних і пластикових систем вони мають більшу міцність.
  • Також сапфірові брекети не схильні до зміни кольору від харчових барвників, вони прості у догляді, на них не утворюється наліт.
  • Носіння сапфірових брекетів не викликає порушення мови, вони комфорт і непомітні.

Недоліки сапфірових брекетів:

  • Головним мінусом даних систем є їх висока вартість, установка таких брекетів також обійдеться дорожче, ніж керамічних або тим більше металевих.
  • Незважаючи на свою міцність, сапфірові брекети схильні до механічних пошкоджень при агресивному впливі.
  • Як і інші види брекетів, сапфірові все таки програють металевим по швидкості вирівнювання зубного ряду.

Сапфірові брекети скоріше всього підійдуть людям, які особливо переживають за свій зовнішній вигляд під час носіння брекетів. Це можуть бути публічні люди або діяльність, яких пов’язана з постійним спілкуванням.

Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.46 из 5 ) - 392 відгуків
Loading...