Шкірні алергопроби на анестетик

Знаючи, наскільки важливим для батьків є їх час, ми перші в Києві ввели нову послугу – прик-тест, який здійснюється безпосередньо на території стоматологічної клініки. Це швидка, зручна і надійна процедура для виявлення наявності або відсутності алергії на певний знеболювальний препарат. Тепер вам не потрібно виділяти додатковий час і їздити до фахівців у спеціальні лабораторії. Наші спеціалісти зроблять тест на місці, оперативно і якісно, після чого пацієнт отримає можливість перейти до відвідування стоматолога.

Що таке прик-тест?

Сучасна стоматологія, і особливо – дитяча, орієнтована не тільки на те, щоб надати якісні послуги пацієнту, але і зробити це максимально безболісно і безпечно. Звичайно, в таких випадках виправдане застосування анестетиків. До знеболювальних препаратів всі вже давно звикли, але при виборі анестетика доктор повинен бути впевнений в тому, що у пацієнта немає на нього алергічної реакції. Сьогодні вже ні для кого не є секретом, що з кожним роком все більша кількість дітей страждає всілякими алергічними реакціями на абсолютно різні алергени (в тому числі – на медичні препарати). У такому випадку цілком природним є проведення алергопроби (або прик-тесту).

Прик-тест – це швидка, зручна, надійна процедура для виявлення наявності/відсутності алергії на певний знеболюючий препарат.

Важливо для життя

Наслідки алергій можуть бути непередбачуваними, найбільш негативними та, навіть, трагічними. Що стосовно дітей є взагалі неприпустимим. Саме тому дитячі стоматологи наполягають на проходженні прик-тесту кожною дитиною і направляють її у відповідні алергоцентри. Нажаль, деякі батьки, виправдовуючись відсутністю часу, відмовляються від відвідування алерголога і, тим самим, наражають свою дитину на потенційну небезпеку.

Розуміючи всю відповідальність перед своїми маленькими пацієнтами, стоматологія Mom’s прийшла до використання даної нестоматологічної послуги, з  метою мінімізації ризику проявів алергії на анестетики у дітей. Ми пропонуємо проведення прик-тесту безпосередньо в клініці. До того ж маніпуляція здійснюється досвідченим лікарем-алергологом, що відкидає потребу додаткових переїздів з одного медичного закладу до іншого, і відповідно, суттєво заощаджує час батькам, гарантуючи безпеку дітям під час проведення подальших стоматологічних операцій.

На даний час ми єдина дитяча стоматологія в Києві,

яка пропонує такий зручний варіант перевірки наявності у пацієнта алергічної реакції на анестетики.

 

Легко і швидко

Процедура прик-тесту елементарна, безболісна і чудово переноситься дітьми. Якщо раніше алергопробу робили за допомогою процарапування (скарифікації) шкіри, то сьогодні використовується більш сучасний, інноваційний метод.

На попередньо оброблене антисептиком передпліччя наносяться дві краплі необхідних розчинів, і через них спеціальним ланцетом проводиться мікропрокол, який практично неможливо відчути (що особливо цінно при роботі з малюками). Прик-тест обов’язково проводиться тільки сертифікованим імунологом або педіатром-алергологом. По суті, це звичайний сучасний прик-тест на анестетики місцевої дії, який ні в чому не поступається подібним тестам, які пропонуються в кожному повноцінному алергоцентрі.

Турбота про своїх маленьких пацієнтів – найважливіше завдання стоматології Mom’s.

 

Послуга Вартість, грн.
Шкірні алергопроби на анестетик 350
Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.33 из 5 ) - 492 відгуків
Loading...