БЕЗКОШТОВНИЙ контакт-центр
Безкоштовний контакт-центр доброї стоматології для дітей Mom`s

Відповіді на Ваші запитання

В який період вагітності краще всього вагітним лікувати зуби?

У першому триместрі вагітності жінка та ембріон найбільш чутливі до стресових ситуацій. У останні тижні вагітності у багатьох проявляється надмірна реакція на деякі життєві ситуації (наприклад, підвищується артеріальний тиск). Тому стоматолог, інформований про вашу вагітність, повинен вирішити, чи можна почекати з лікуванням, або в даний момент воно дійсно необхідне. Другий триместр (4-6 місяців) вважається відносно стабільним періодом. Саме в цей час можна лікувати зуби і проводити більшість стоматологічних процедур.

Дитині 10 років. Деякі зуби змінились на постійні і вже карієс. Звернувшись до стоматолога (дорослого), довелося видаляти в 2х зубах нерви.В одному із зубів потрібно ставити штифт(в 6й зуб)-канал зуба закритий.Чи можна ставити штифт дітям в 10 років???? Також сказали,що потрібно видаляти нерв із переднього зуба.

Доброго дня, Тетяно!

Вам потрібно прийти на огляд та консультацію! Чи принаймні прислати нам ортопантомограмму (великий знімок всіх зубів) для того, щоб ми змогли оцінити ступінь руйнування зуба каріозним процесом. Ставити штифти в зуби, в яких не видалено нерви та не запломбовано канали, – не можна!

З найкращими побажаннями,

дитячий лікар-стоматолог, Ус Аліна Анатоліївна.

Добрий день! Дитині 8 років, і вже з’явився карієс на зубах. Педіатр не радить взагалі чіпати ці зубки, тому що скоро вони почнуть змінюватися, а нові виростуть абсолютно здоровими. Одним словом, для дитини це тільки додатковий стрес, і біль, так як роблять все без наркозу. Скажіть, чи лікар правий, або краще полікувати ці зуби? І чи правда, що для дітей наркоз не застосовують?

Добрий день, Анна. Швидше за все, у вашому питанні мова йде про бокові зуби. Якщо це так, такі зуби дійсно краще чіпати. У той же час педіатр міг неправильно визначити тимчасові це зуби або постійні, тому настійно рекомендуємо звернутися до дитячого стоматолога. На першому візиті без будь-яких втручань він може визначити необхідність лікування зубів вашої дитини.
З приводу наркозу, це неправда. Більшість хірургічних операцій проводиться під загальною анестезією (наркозом). У нашій клініці також можливе лікування під наркозом з використанням безпечних седативних препаратів і сучасного обладнання, під керівництвом досвідчених дитячих анестезіологів.

Доброго дня,у дитини 6.5 років після лікування зуба молочного з’явився на верхній десні флюс.Звернулися знову в зубів зробили маленьку дирочку сказали масажирувати і полоскати сіль+сода,але гулька й досі є.(гній виходить але дуже мало,температури нема)Чи це ефективний метод,чи скривати цей гнойничок.

Доброго дня, Ольго!

Вам необхідно прийти на огляд, зробити знімок – оцінити зону запалення, якщо запалення дійшло до зачатку постійного зуба та порушило його кортикальну пластинку, то такий зуб (тимчасовий) необхідно видалити!

В іншому випадку, канали молочного зуба треба промити та поставити ліки на 3-5 днів. Зуб відкритим не повинен бути! Після цього вже пломбуємо канали і ставимо постійну пломбу.

З найкращими побажаннями,

дитячий лікар-стоматолог, Ус Аліна Анатоліївна.

Доброго дня! Дитині 1,3 рочки, коли вилізли верхні зубки, вона клацнула нижніми об верхні і скололася емаль. Зараз емаль одного зубика ще більше побіліла. Що мені потрібно з цим робити (шліфування?) і як у вашій клініці працюють з такими малюками?

Добрий день, Надія.

Якщо у Вашої дитини не виникає дискомфорту під час прийому їжі і, в цілому, впродовж дня, потрібно поспостерігати за цим зубиком. Білі плями, про які Ви згадали, можливо є першою стадією карієсу. Якщо виявиться, що це карієс потрібно покрити такий зуб пломбувальним матеріалом або обробити його емаль-герметуючим ліквідом. Якщо Ваша дитина п’є фторованну воду або живе в місцевості з фторованною водою, тактика лікування в такому випадку відрізняється. Рекомендуємо записатися до дитячого стоматолога для постановки точного, правильного діагнозу і, в разі необхідності, проведення стоматологічного лікування.

Доброго дня!Сину 4.2 роки. 4 дні назад вдарився зубчиками, тепер хитаються два передні зуби.Були в стоматолога, сказали, старатись не робити на них навантаження, не рухати. Можливо їх можна якось укріпити, щоб їх не втратити.

В своїй практиці ми стикались з необхідністю укріплення тимчасових зубів,
які мають занадто високу рухливість внаслідок фізичного впливу на них. Але
це можливо за однієї умови: якщо в періапікальних тканинах не відбулось
будь-яких змін. Виявлення таких змін здійснюється за допомогою зйомки
ротової порожнини рентген апаратом.
Фіксація зубів відбувається із застосуванням стоматологічної металевої
проволоки або скловолоконної нитки. В останньому випадку, навіть, при
найщирішій посмішці дитини помітити нитку буде неможливо.

Доброго дня. Мене звати Тетяна. Сину 4 роки. Маємо негативний досвід походу до місцевих стоматологів. після прийому нам порадили більше не ходити до лікарів і чекати поки переболить і повипадає. Але ж це не вихід. Ми б хотіли пролікуватися під час сну. Медикаментозний це сон? Які попередні аналізи необхідно здати? Які протипоказання? Дякуємо

Доброго дня, Тетяно.

Звичайно, молочні зуби необхідно лікувати!

Будь-який штучно викликаний сон (інгаляційно або внутрішньовенно) і є медикаментозним. Препарати для проведення лікування під час сну відносяться до групи гіпнотиків без використання наркотичних анальгетиків. Перед лікуванням необхідна консультація анестезіолога – для вибору безпечного методу проведення сну.

Якщо дитина соматично здорова й анестезіолог не бачить абсолютних протипоказань, проводиться стандартний обсяг обстежень:

  1. Загальний аналіз крові.
  2. Загальний аналіз сечі.
  3. УЗД серця (Ехокс).

Якщо ви з іншого міста, то консультацію з анестезіологом можна провести в телефонному режимі. В ході якої зможемо оцінити обсяг роботи, приблизну вартість по фотографії зубів Вашого малюка (вислати нам на пошту).

Абсолютні протипоказання:

  1. Наявність гострої вірусної інфекції
  2. Будь-які соматичні захворювання в стадії декомпенсації.

З повагою,

дитячий лікар стоматології Mom’s (Оболонь)

Ус Аліна Анатоліївна.

Доброго дня. Ціни на сайті актуальні? Плануємо лікувати декілька зубів, тож хочу підрахувати приблизну вартість. Дякую.

Доброго дня, Тетяно.
Так, усі ціни на сайті актуальні. Для прорахунку приблизної вартості лікування рекомендуємо звернутись до адміністраторів клініки за вказаними номерами. Так ви економите час та отримуєте більш точну інформацію щодо цін. Дякуємо за Ваше запитання.

 

Здравствуйте! Підкажіть будь ласка, у мене дівчинці півтора року, відмовляється чистити зуби, з’явився на зубах наліт жовтого кольору, при проведення нігтем я відчуваю дефект емалі.Провести огляд виходить тільки під час сну. Що порадите? Які послуги у вас є в клініці і їх вартість) хочу до вас записатися) я можу у вас теж обслуговуватися або у вас тільки діти? спасибі за відповідь)))))

Здрастуйте, Марина. Дитині обов’язково потрібно чистити зубки, навіть якщо вона відмовляється. Нехай і в примусовому порядку. В іншому випадку це може привести до серйозних уражень зуба. Швидше за все, під “жовтим нальотом” вже почався каріозний процес. Але для постановки точного діагнозу настійно рекомендую завітати до дитячого стоматолога. Приходьте до мене на консультацію, буду рада Вас бачити.
З найкращими побажаннями,
дитячий стоматолог Ус Аліна Анатоліївна.

Моєму сину півтора роки і у нього на зубиках карієс з’явився ! За місяць майже на більшість зубиках розпространився . Ми і чистим і п’ємо кальцій і нічого не допомагає. Що нам робить лікарі говорять що малий і нічого не роблять. А я ж бачу що дитина може залишитись без зубиків що робить адже нам 1рік 6місяців

Доброго дня, Тетяно!

Так, такі зубки необхідно якнайшвидше лікувати! У дітей карієс протікає дуже гостро та швидко! Тому краще не зволікати та приїхати на консультацію. 
Якщо зубів, вражених карієсом, багато (більше 4), то краще стоматологічне лікування провести у медикаментозному сні. Якщо на зубчиках карієс тільки початковий, то можна обійтись глибоким фторуванням.

 

Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.16 из 5 ) - 1,259 відгуків
Loading...
Задати запитання
Ваш email не буде опублікований. Всі поля обов’язкові.