ВИРІВНЮВАННЯ ЗУБІВ ТА ПРИКУСУ ПІДЛІТКАМ, ВСТАНОВЛЕННЯ БРЕКЕТІВ

happy_prikys

На думку стоматологів, перехідний вік – найсприятливіший для вирівнювання зубів і виправлення прикусу. У підлітків цей процес минає швидко, безболісно, а результат залишається на все життя.

Виправлення підліткового прикусу проходить швидше і легше тому, що на зростаючі щелепи легше вплинути, ніж на повністю сформовані. У такому віці при лікуванні змінюють напрям зростання або пригальмовують зростання однієї із щелеп. Найефективніше лікування проводиться в віці пацієнта 11-14 років. Втручання ортодонта, інколи, потрібне набагато раніше – навіть при тимчасовому (молочному) прикусі.

Рішення про те, який метод лікування прикусу використовувати у кожному конкретному випадку, приймає ортодонт спільно з пацієнтом. Для виправлення неправильного прикусу підліткам рекомендуються брекети. Це маленькі замки, що приклеюються до зубів, крізь які протягується спеціальний дріт з «пам’яттю форми». Саме цей цей механізм і і перемішає зуби в потрібне положення.

Це найбільш непомітний матеріал, що має максимальну міцність і не псує своєю присутністю зовнішній вигляд. Сапфіри для нашої клініки вирощують штучно, цей матеріал не шкідливий та не впливає негативно на зубну емаль. Більш того, сапфірові брекети виглядають настільки органічно, що багато пацієнтів розцінюють їх, як прикрасу.

Такий вид лікування передбачає набір індивідуальних, практично невидимих, знімних елайнерів, які необхідно міняти 1 раз на 2 тижні. Кожен елайнер за два тижні переміщує зуби до певного положення, після чого він змінюється на наступний. Таку заміну пацієнт може здійснювати самостійно, без відвідування лікаря-ортодонта. За результатами програми Clincheck®, елайнери виготовляються для пацієнта індивідуально.
Більш того, віртуальний план лікування, що створюється унікальною програмою Align Technology, Clincheck®, відображує напрям, за яким рухаються зуби під час лікування, що дозволяє до початку лікування побачити кінцевий результат.
Якщо Ви бажаєте отримати посмішку, яка змінить Вашу зовнішність на краще, Invisalign – Ваша відповідь. Існує безліч різних альтернатив, але жодна з них не працює так само комфортно, як Invisalign.

Головні відмінні риси елайнерів Invisalign

від інших видів брекетів:

  • Можливість їх щоденного зняття для проведення гігієнічних процедур ротової порожнини
  • Їх прозорість, що не дає можливості іншим помітити процес лікування
  • Можливість передбачити кінцевий результат лікування до його початку
  • Швидкість. Процес лікування проходить майже в 2 рази швидше

ІЗ СТОМАТОЛОГІЄЮ “MOM’S” – ПОСМІШКА ВАШОГО ПІДЛІТКА В НАДІЙНИХ РУКАХ!

Відеопрезентація

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

В КЛІНІЦІ «MOM’S»

ВАША ДИТИНА

ГАРАНТОВАНО ОРИМАЄ

ЯКІСНІ

СТОМАТОЛОГІЧНІ ПОСЛУГИ