Вирівнювання зубів та прикусу підліткам

На думку стоматологів, перехідний вік – найсприятливіший для вирівнювання зубів і виправлення прикусу. У підлітків цей процес минає швидко, безболісно, а результат залишається на все життя.

Виправлення підліткового прикусу проходить швидше і легше тому, що на зростаючі щелепи легше вплинути, ніж на повністю сформовані. У такому віці при лікуванні змінюють напрям зростання або пригальмовують зростання однієї із щелеп. Найефективніше лікування проводиться в віці пацієнта 11-14 років. Втручання ортодонта, інколи, потрібне набагато раніше – навіть при тимчасовому (молочному) прикусі.

Рішення про те, який метод лікування прикусу використовувати у кожному конкретному випадку, приймає ортодонт спільно з пацієнтом. Для виправлення неправильного прикусу підліткам рекомендуються брекети. Це маленькі замки, що приклеюються до зубів, крізь які протягується спеціальний дріт з «пам’яттю форми». Саме цей цей механізм і і перемішає зуби в потрібне положення.

Види брекетів:

 ПЛАСТИКОВІ БРЕКЕТИ 

Це найдешевший з варіантів, за допомогою якого можна виправити прикус зубів. Але, поліпшення посмішки за допомогою пластика має один великий мінус – дуже ненадійне. Пластик легко ламається і, вирішивши заощадити, можна заплатити більше, ніж при використанні брекетів з інших матеріалів.

МЕТАЛЕВІ БРЕКЕТИ

Їх ціна вища, ніж пластикових, але вони відрізняються більшою надійністю і можуть бути виготовлені як із звичайного, так і з дорогоцінного металу. Сталеві, титанові або золоті брекети не лише мають високу міцність, але й відрізняються доступною ціною та гарним зовнішнім виглядом.

КЕРАМІКА В ЕСТЕТИЧНІЙ СТОМАТОЛОГІЇ

Керамічні брекети відрізняються високою міцністю і красою, вони непомітні на зубах, за ними легко доглядати, і вони не ламаються. Їх ціна трохи вища, ніж металевих, але якщо для Вас важливий зовнішній вигляд, то це один із оптимальних варіантів естетичної стоматології.


САПФІРОВІ БРЕКЕТИ

Це найбільш непомітний матеріал, що має максимальну міцність і не псує своєю присутністю зовнішній вигляд. Сапфіри для нашої клініки вирощують штучно, цей матеріал не шкідливий та не впливає негативно на зубну емаль. Більш того, сапфірові брекети виглядають настільки органічно, що багато пацієнтів розцінюють їх, як прикрасу.

НЕПОМІТНІ БРЕКЕТИ – КАПИ INVISALIGN

Такий вид лікування передбачає набір індивідуальних, практично невидимих, знімних елайнерів, які необхідно міняти 1 раз на 2 тижні. Кожен елайнер за два тижні переміщує зуби до певного положення, після чого він змінюється на наступний. Таку заміну пацієнт може здійснювати самостійно, без відвідування лікаря-ортодонта. За результатами програми Clincheck®, елайнери виготовляються для пацієнта індивідуально.
Більш того, віртуальний план лікування, що створюється унікальною програмою Align Technology, Clincheck®, відображує напрям, за яким рухаються зуби під час лікування, що дозволяє до початку лікування побачити кінцевий результат.
Якщо Ви бажаєте отримати посмішку, яка змінить Вашу зовнішність на краще, Invisalign – Ваша відповідь. Існує безліч різних альтернатив, але жодна з них не працює так само комфортно, як Invisalign.

ГОЛОВНІ ВІДМІННІ РИСИ ЕЛАЙНЕРІВ INVISALIGN ВІД ІНШИХ БРЕКЕТІВ

  • Можливість їх щоденного зняття для проведення гігієнічних процедур ротової порожнини
  • Їх прозорість, що не дає можливості іншим помітити процес лікування
  • Можливість передбачити кінцевий результат лікування до його початку
  • Швидкість. Процес лікування проходить майже в 2 рази швидше

 

Чому корекцію прикусу варто робити в Mom’s?

 

  • В нашій команді три висококваліфікованих ортодонта, які постійно підвищують свою кваліфікацію та обмінюються здобутим досвідом.

 

  • Тут приємно і комфортно знаходитись дітям.

 

  • Зафіксовані гарні ціни, які влаштують кожного.

 

Послуга Вартість, грн.
Консультація лікаря-ортодонта 200
Корекція прикусу у дітей за допомогою однощелепного функціонального апарату від 5435 до 8800
Корекція прикусу у дітей за допомогою двощелепного функціонального апарату від 7810 до 8800
Фіксація металевої брекет-системи 6600
Фіксація естетичної брекет-системи 8800
Корекція прикусу у дітей за допомогою багатофункціональних трейнерів 3300
Мікроімплантортодонтичний 2530
Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (4.46 из 5 ) - 392 відгуків
Loading...