Записаться на прием
бесплатный контакт-центр

Фторирование зубов

Эмаль молочных зубов тоньше и мягче, чем постоянных, поэтому больше подвержена образованию налета. Чтобы укрепить эмаль и предотвратить развитие кариеса, мы проводим фторирование зубов у детей. Это безболезненная процедура, которая занимает от 10 до 20 минут.

В чем преимущества этой процедуры?

 • Уменьшает риск развития кариеса;
 • Останавливает кариозный процесс начальной стадии;
 • Эмаль становится более твердой и меньше стирается;
 • Зникає чутливість зубів;
 • Продовжує термін служби пломб.

У якому віці проводити фторування зубів у дітей

Це безпечна процедура. Першу ремінералізацію бажано провести після прорізування молочних зубів, щоб зміцнити тонку емаль, наситивши іонами фтору та мінералами. Також вона корисна під час зміни молочних зубів на корінні. Основним показанням щодо ремінералізації вважається профілактика карієсу. Існує ще ряд показань, за яких стоматолог може призначити цю процедуру:

 • Підвищена чутливість зубів;
 • Наявність сколів чи тріщин на емалі;
 • У ході комплексного лікування карієсу;
 • Перед встановленням та після зняття брекетів.

Поверхневе та глибоке фторування: у чому різниця?

Існує два методи ремінералізації, які підбираються залежно від стану зубів, наявності карієсу або пошкоджень емалі.

 • Просте фторування використовується як профілактика для зміцнення здорових зубів після професійного чищення. Для цього застосовується фторвмісний лак, який після висихання утворює захисну плівку. Фторлак діє поверхнево, не проникаючи у нижні шари емалі. Для максимального захисту процедуру варто повторювати раз на 6 місяців.
 • Глибоке фторування зубів у дітей передбачає використання емаль-запечатувальних препаратів, які містять фтор, кальцій та магній. Іони цих речовин глибоко проникають у зубні тканини, відновлюючи структуру та підвищують щільність емалі. Глибока ремінералізація проводиться на лікування карієсу на різних стадіях розвитку. На етапі білої плями ця процедура здатна зупинити каріозний процес. Якщо зуб сильно вражений карієсом, обробка фтором проводиться після лікування.

Які протипоказання?

Стоматологи часто запитують, чи можна робити глибоке фторування молочних зубів з карієсом? Адже ремінералізація є основним методом лікування карієсу або частиною комплексної терапії. Які існують протипоказання для цієї процедури?

 • Флюороз — надлишок фтору в організмі;
 • Алергія на компоненти препаратів;
 • Симптоми герпесу та стоматиту;
 • Будь-які ознаки ГРВІ.

Як доглядати зуби після процедури?

Перші 30 хвилин після ремінералізації варто відмовитися від їжі та напоїв, щоб не змити діючу речовину. Також радимо виключити з раціону продукти з барвниками або яскравим пігментом, щонайменше на годину після обробки. Слідкуйте, щоб дитина чистила зуби двічі на день і користувалася флосами або міжзубними йоржиками. Приводьте дитину на огляд та професійну гігієну кожні 3 місяці – це найкраща профілактика стоматологічних захворювань.

Глибоке фторування зубів ціна в Mom`s

Ми намагаємося, щоб вартість наших послуг була доступною для всіх, хто потребує якісного стоматологічного обслуговування. Поверхнева обробка фторлаком входить у вартість послуги професійної гігієни ротової порожнини. Щоб дізнатися про ціни на всі профілактичні послуги в наших клініках, переходьте в розділ Вартість.

Mom`s — збережемо зубки здоровими

Початкове завдання стоматолога — не лікувати, а запобігти стоматологічним захворюванням. Фторування допомагає зберегти молочні зубки здоровими та міцними до моменту їх природного випадання. Воно також захищає постійні зуби від розмноження бактерій та утворення нальоту. Професійна гігієна та ремінералізація дозволяють уникнути безлічі проблем та значно знизити ймовірність розвитку карієсу. Тому наводьте дитину на регулярні огляди до нашої клініки. Записуйтесь на прийом за телефоном 0800 335 869.

Глубокое фторирование временных зубов
Глубокое фторирование временных зубов
Глубокое фторирование временных зубов
Глубокое фторирование временных зубов
Глубокое фторирование временных зубов
1210 грн
Цены актуальные на дату: 24/07/2024

Отзывы на услуги стоматологии Mom’s в Google maps

Написать комментарий