Записатися на прийом
Безкоштовний контакт-центр

Дитяча стоматологія Mom`s — Лук’янівка

Київ, вул. Золотоустівська, 16
Пн-Нд 09:00 - 19:00

Дитяча стоматологія Лук’янівка

Mom`s – це мережа найдобріших дитячих стоматологій Києва, розташованих у різних районах міста. Ми не приймаємо жорстких форм лікування, фізичного утримання чи психічного тиску дітей. Наші стоматологи шукають підхід до маленьких пацієнтів, допомагають позбутися страху та роблять все, щоб їхні зубки були здоровими, а посмішки щасливими. Записуйтесь у дитячу стоматологію на Златоустівській – подаруйте дитині лікування без болю та сліз.

Дитяча стоматологія (Лук’янівка) має низку послуг, які допомагають зберегти здоров’я зубів. Це фторування та професійна гігієна ротової порожнини. У нас працюють досвідчені хірурги-стоматологи, які проводять пластику вуздечок язика, верхньої та нижньої губи, а також видалення зуба будь-якої складності. Ортодонти допоможуть виправити прикус за допомогою брекетів, трейнерів чи платівок. Ми лікуємо карієс молочних та постійних зубів. Якщо у дитини є показання, проводимо лікування уві сні чи під седацією.

Як відбувається лікування зубів уві сні?

Стоматології Mom’s одними із перших в Україні почали проводити лікування зубів у медикаментозному сні. З 2014 року ця послуга доступна у всіх наших клініках, включаючи дитячу стоматологію у Києві на Лук’янівці. У кожній стоматології є кабінет, оснащений наркозною станцією та обладнанням для моніторингу стану дитини уві сні. З таким обладнанням та штатом досвідчених анестезіологів ми створили умови для комфортного та якісного проведення процедури.

Існує ряд показань щодо процедур під загальним наркозом:

 • Вік пацієнта. Тривалі маніпуляції дітям до 3-4 років краще робити уві сні;
 • Алергія на препарати місцевої анестезії чи сильний блювотний рефлекс;
 • Негативний досвід відвідин стоматолога. Якщо дитина мала досвід силового утримання чи хворобливої процедури, їй складніше довіриться лікареві;
 • Тривалі чи болючі процедури, коли дитині потрібно видалити зуб або пролікувати кілька зубів із глибоким карієсом;
 • Лікування дітей із особливими потребами. Загальна анестезія показана пацієнтам із ДЦП, епілепсією, серцевою недостатністю та іншими захворюваннями.

Коли дитина перебуває в медикаментозному сні, стоматолог може якісніше провести маніпуляції та за один раз вилікувати усі зубки. У цей час за станом дитини слідкує анестезіолог, а спеціальне обладнання вимірює важливі показники: електрокардіограму, тиск, температуру тіла, сатурацію та частоту дихання. Такий метод вимагає ретельнішої підготовки, ніж седація, але дозволяє провести найскладніші і найболючіші маніпуляції без стресу для дитини.

На Лук’янівці дитяча стоматологія Moms має всі дозволи для проведення цієї процедури, а також використання та зберігання спеціальних препаратів. Весь процес контролює наш штатний анестезіолог Піскун Олег Володимирович, котрий має багаторічний досвід роботи з дітьми. Для дитини медикаментозний сон не відрізняється від звичайного. Він засинає, тримаючи маму за руку, і так само прокидається. У наших клініках є кімнати, де малюки можуть доспати після процедури та прокинутися у затишному ліжечку, а не у стоматологічному кріслі.

У чому особливість лікування під седацією?

Нам важливо, щоб усі маніпуляції проходили у спокійній атмосфері без стресу для дитини. Коли потрібні тривалі процедури або малюк дуже переживає, ми пропонуємо лікування зубів під седацією. Це використання назальної маски, якою пацієнт дихає сумішшю кисню і закису азоту. Цю суміш називають заспокійливим газом, адже він розслаблює, знижує фізичну та психічну активність. Седативні препарати для дітей мають фруктовий аромат та солодкий присмак, тому ними приємно дихати.

У чому особливість цього методу?

 • Не має протипоказань для дітей та дорослих;
 • Газ не накопичується в організмі та виводиться відразу після застосування;
 • Не викликає блювотний рефлекс;
 • Допомагає перенести лікування кількох зубів із мінімальним стресом.

Люди під седацією залишаються у свідомості, вони всі чують, відповідають та виконують прохання лікаря. Але при цьому повністю розслаблюються, заспокоюються, зникає страх та хвилювання. Якщо в кабінеті є телевізор, дитина більше поринає у мультфільм, відволікаючись від дій лікаря. Лікування під седацією проходить набагато спокійніше, а дитина простіше переносить тривалі процедури. Лікар має можливість якісніше видалити карієс на пошкодженому зубі і зашліфувати пломбу.

Вартість основних послуг у Mom`s

Ми намагаємось зробити наші послуги доступними для всіх пацієнтів. Лікування одного молочного зуба в середньому коштує від 1100 грн. Тимчасова чи лікувальна пломба у нас коштує 720 грн. Разова консультація зі стоматологом, хірургом чи ортодонтом коштуватиме 650 грн. Щоб дізнатися, скільки коштує лікування зубів під загальним наркозом, видалення зуба чи пластика вуздечок, переходьте на сторінку вартість послуг. Дізнатися ціни також можна за телефоном. Телефонуйте за безкоштовним номером 0800 335 869, записуйтесь на прийом та приходьте до дитячої стоматології на Лук’янівці за адресою вул. Золотоустівська, 16.

Чи потрібно готувати детей до візиту до стоматології?

Батьки намагаються захистити дітей від стресу, тому чесно розповідають про все, що відбуватиметься з ними у кабінеті лікаря. Наші стоматологи закликають батьків не говорити про уколи, роботу бормашини та інші неприємні маніпуляції. Якщо це перший візит малюка до стоматології, скажіть, що ви йдете в гості до лікаря, щоб порахувати зубки, показати як вони ростуть або навчитися правильно їх чистити. Не варто готувати дитину до того, що їй буде боляче, неприємно чи доведеться терпіти.

Що не варто робити перед походом до стоматолога?

 • Готувати дитину до болю та неприємних відчуттів;
 • Розповідати про свій негативний досвід лікування зубів;
 • Лякати лікарем або використовувати візит як покарання за погану поведінку;
 • Акцентувати увагу на болючих процедурах. Говоріть, що йдете у гості, знайомитись, показувати зубки.

Перший візит до дитячого стоматолога Лук’янівці бажано провести без лікувальних маніпуляцій. Наведіть дитину для знайомства з клінікою та лікарем або для професійної чистки зубів. Він познайомиться з лікарем, пограє в ігровій кімнаті, отримає подарунок за хоробрість та зрозуміє, що стоматологія – це безпечне місце. Батьки дізнаються, чи правильно прорізуються зубки, як їх доглядати, чи потрібно скоригувати харчування, щоб зберегти їх здоровими. Пізніше, якщо знадобиться лікування, наводьте малюка до дитячої стоматології (Київ, Лук’янівка), йому буде легше довіритися знайомому лікарю.

Правила відвідування дитячої стоматології

Діти до 16 років приходять до клініки у супроводі одного з батьків або законного представника. Дорослому потрібно бути у захисній масці та бахилах, якщо на вулиці погана погода. Усі відвідувачі мають бути здорові. Якщо у дитини чи дорослого з’явилися симптоми ГРВІ, краще зателефонувати та перенести прийом на інший день. Головне правило для дорослих – бути спокійними та довіриться фахівцям. Наші стоматологи знають, як подолати страх, заспокоїти та відволікти пацієнта під час лікування та інших маніпуляцій.

Приходьте до клініки Mom`s на регулярні огляди

Щоб діти мали позитивні враження від візиту до стоматолога, важливо наводити їх у клініку не лише для лікування. Регулярні огляди та професійна гігієна дозволяють запобігти захворюванням і зберегти зубки здоровими. У пацієнтів, які приходять на огляд кожні 3 місяці, виявляємо ознаки карієсу на ранніх стадіях і можемо вирішити проблему без серйозних втручань. Ми також стежимо за станом раніше поставлених пломб та реставрацій. Приходьте, ми на вас чекаємо у дитячій стоматології у Шевченківському районі на Златоустівській 16.

Як до нас доїхати

Відгуки на послуги стоматології Mom’s в Google maps