Записатися на прийом
Безкоштовний контакт-центр

Дитяча стоматологія Mom`s — Позняки

Київ, проспект Григоренка, 23
Вт-Нд 09:00 - 19:00

Дитяча стоматологія Позняки

Шукаєте дитячу стоматологію на Позняках? Приходьте до Mom’s — найдобрішої клініки Києва, де лікують зубки без болю та сліз. Замість силового утримання та психологічного тиску наші лікарі шукають підхід до дітей, щоб відвідування стоматології було комфортним для маленьких пацієнтів. Наша клініка оснащена найсучаснішим обладнанням для діагностики та лікування стоматологічних захворювань будь-якої складності. У кожному з наших відділень є штатний анестезіолог та кабінет, обладнаний для лікування уві сні.

Приходьте в дитячу стоматологію (Позняки) та переконайтеся, що лікування зубів може проходити без істерик та сліз. Ознайомтеся з основними послугами нашої клініки:

 • Профілактика карієсу;
 • Лікування карієсу молочних та постійних зубів;
 • Видалення зубів будь-якої складності;
 • Лікування під седацією та у медикаментозному сні;
 • Реставрація та протезування;
 • Виправлення прикусу.
 • Пластика вуздечок.

Допомагаємо виправити прикус

Неправильний прикус сприймають як косметичний дефект. Але він призводить до багатьох проблем: швидкого зношування зубів, порушення дикції, зміни пропорцій обличчя. Наші ортодонти щодня нагадують батькам, що набагато простіше запобігти неправильному формуванню зубного ряду, ніж виправляти дефект. Якщо ви побачили, що у дитини нерівно ростуть зубки, якомога раніше відводьте її на консультацію до ортодонта в дитячу стоматологію (Київ, Позняки). Лікар підбере ефективний метод виправлення прикусу: трейнери, платівки чи брекети. Більше інформації про ці системи ви знайдете у розділі Виправлення прикусу у дітей.

Відновлюємо молочні зуби

Руйнування або деформація тимчасового зуба спричиняє низку проблем із формуванням прикусу, артикуляцією і навіть здоров’ям шлунково-кишкового тракту. Зруйнований зуб не виконує жувальної функції, а також виглядає неестетичною. Ігнорування проблеми може призвести до ранньої втрати тимчасового зуба, що вплине на прорізування постійного. Що б не було причиною пошкодження коронки, скола або запущеного карієсу, її можна повністю відновити.

Чому важлива реставрація тимчасових зубів?

 • Вони зберігають функціональність до природного випадання;
 • Забезпечують правильне формування зубного ряду;
 • Дитині простіше розвивати мовні навички;
 • Здорові, красиві зубки допомагають почуватися впевненіше та частіше посміхатися.

Фахівці дитячої стоматології на Позняках у Дарницькому районі поновлять коронку до її первісного вигляду за допомогою композитних матеріалів. Відреставрований зубчик не виділятиметься на тлі інших за кольором та формою. Він виконуватиме жувальні функції і прослужить до моменту природної зміни. Залежно від ступеня руйнування процедура проходить під місцевою анестезією або седацією. Якщо реставрація показана дитині віком до 4 років або потрібне відновлення кількох зубів, ми запропонуємо лікування уві сні.

Скільки коштує лікування зубів у Києві?

У мережі стоматологій Mom’s встановлено ринкові ціни, щоб зробити наші послуги доступнішими для більшої кількості сімей. Щоб дізнатися ціни на всі послуги клініки, перейдіть на сторінку “Вартість послуг”. Ми розповімо про вартість найпопулярніших процедур. Огляд та консультація наших фахівців (стоматолог, хірург або ортодонт) обійдеться 650 грн. Прицільний рентгенівський знімок коштує 250 грн. Видалення одного молочного зуба коштує від 420 до 750 грн. Коригування прикусу за допомогою трейнерів коштує від 5700 грн. Отримати більше інформації про ціни або записатися на прийом можна за номером телефону: 0800 335 869.

Перший похід до стоматолога: у якому віці та як підготувати дитину?

Важливо, щоб перше відвідування лікаря не було для дитини травматичним, адже цей досвід вплине на його ставлення до стоматологів у дорослому житті. Лікарі дитячої стоматології у Києві на Позняках  радить батькам приводити малюків до клініки, починаючи з 2-3 років. На першому прийомі маленький пацієнт потоваришує з лікарем, подивиться його кабінет, посидить на кріслі, яке піднімається і розкладається і, можливо, почистить зубки смачною фруктовою пастою.

Як підготувати дитину до прийому?

 • Розкажіть, що ви йдете в гості до лікаря, щоб показати чи порахувати зубки;
 • Не намагайтеся заспокоїти дитину словами “не боляче, не страшно, трохи потерпіти”;
 • Якщо йдете в клініку для лікування, не говоріть про процедури, пломбах, бормашину;
 • Не переживайте, діти відчувають та переймають емоції батьків.

Батьки першому прийомі дізнаються про стан зубів дитини, чи правильно формується прикус. Лікар також розповість про домашній догляд за молочними зубками, відповість на питання щодо вибору щітки та пасти. Після такого знайомства з лікарем дитина з радістю відвідуватиме стоматологію, адже це безпечне місце, де допомагають зберегти зубки здоровими та дарують подарунки за сміливість. Якщо ви плануєте перший візит до лікаря, приходьте до дитячої стоматології на Позняках за адресою Григоренка, 23.

Негативний досвід лікування зубів: як допомогти дитині?

Багато дітей мають травматичний досвід відвідування стоматолога, тому їм важко довіритися новому лікареві. Дитину, на яку кричали чи силоміць тримали у кріслі, складно переконати, що у новій клініці буде по-іншому. У таких ситуаціях варто розмовляти з дітьми, пояснюючи, що поведінка лікаря була неправильною та в інших стоматологіях так не роблять. Якщо проблему не вдається вирішити самостійно, зверніться до психолога.

Якщо ваша дитина має негативний досвід та боїться лікарів, приходьте до дитячої стоматології (Позняки) Mom’s. Наші стоматологи знають психологію та вміють знаходити підхід до різних пацієнтів. Деякі лікарі мають техніку гіпнотерапії, яка допомагає позбутися страхів. Ми зробимо все, щоб маленький пацієнт адаптувався до клініки та довірився лікарю. Якщо малюк дуже боїться лікаря та відмовляється від будь-яких маніпуляцій, ми запропонуємо провести лікування зубів уві сні. Це можливість якісно вилікувати усі зуби за один сеанс без стресу та болю.

Знайдіть свого лікаря у клініці Mom’s

Щоб зубки дитини були здоровими, важливо відвідувати стоматолога раз на 3 місяці. Діти охоче приходять до клініки, якщо там на них чекає знайомий лікар. Знайдіть найкращого лікаря для своєї дитини у клініці Mom’s. Наші фахівці супроводжуватимуть маленького пацієнта під час прорізування молочних зубів та в період їхньої зміни на постійні. Діти, які регулярно відвідують стоматологію, набагато рідше мають запущені форми карієсу чи неправильний прикус. Адже більшість захворювань можна запобігти чи вилікувати на ранній стадії.

Як до нас доїхати

Відгуки на послуги стоматології Mom’s в Google maps

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.