Записатися на прийом
Безкоштовний контакт-центр

Дитяча стоматологія Mom`s — Теремки

Київ, вул. Юлії Здановської, 52а
Пн-Нд 10:00 - 20:00

Mom’s – дитяча стоматологія на Теремки

Шукаєте дитячу стоматологію у Голосіївському районі? Приходьте до найдобрішої клініки Києва — Mom’s. Наші стоматології створені для лікування дітей, тому у нас яскравий інтер’єр, просторі кабінети з кольоровими меблями та звірятками на стінах. А головне — у нас професійні лікарі та асистенти, які можуть знайти підхід до будь-якої дитини, щоб провести якісне лікування без стресу та сліз. У наших клініках діти почуваються у безпеці, отримують подарунки за хоробрість і радісно приходять на повторні прийоми.

Послуги клініки Mom’s

Ми створили всі умови, щоб діти отримували якісне стоматологічне обслуговування. У нас найкраще обладнання, безпечні препарати та матеріали. У нашому штаті досвідчені дитячі стоматологи, хірурги, ортодонти та анестезіологи. Ми пропонуємо широкий спектр послуг: це професійна гігієна ротової порожнини, зміцнення зубів, лікування карієсу, відновлення та протезування.

Ми також робимо пластику вуздечок, видалення зубів будь-якої складності та допомагаємо виправити порушення прикусу за допомогою трейнерів, платівок чи брекетів. У кожній із наших клінік є кабінет, обладнаний для лікування дітей уві сні. Щоб дізнатися більше, перейдіть до розділу “Послуги“, або дзвоніть за номером 0800 335 869 (безкоштовний по Україні). Наші ординатори дадуть відповіді на всі запитання та запишуть на прийом до дитячої стоматології у Голосіївському районі на Теремках.

Протезування молочних зубів

Якщо молочний зуб неможливо відновити пломбою або реставрацією, але на момент природної зміни залишається кілька років, ми рекомендуємо протезування. Це відновлення зуба за допомогою коронки. Дитячі коронки підбираються за розміром, повторюють анатомічну форму зубика, тому не заважають дитині жувати. Протезування проходить за одне відвідування, адже коронка підбирається за віком, а не виготовляється по зліпку. Цей метод дозволяє зберегти більше здорових тканин, адже зуб не доводиться підточувати.

Чому ми рекомендуємо протезування?

 • Коронка закриває всю поверхню пошкодженого зуба, запобігаючи його подальшому руйнуванню або зараженню карієсом;
 • Вона дозволяє зберегти зуб до природної зміни, а це необхідно для правильного формування прикусу;
 • Протезування дозволяє дитині краще пережовувати їжу та правильно вимовляти звуки;
 • Коронку не потрібно видаляти, вона випаде разом із молочним зубом.

Коронки використовуються для дітей різного віку від 2 до 12 років. Для фронтальної групи зубів ми використовуємо естетичні коронки цирконієві, які нічим не відрізняються від природних зубів. Для жувальних зубів можна встановити металеві тонкостінні коронки, які прослужать до випадіння. Приходьте до дитячої стоматології (Теремки 2) Mom’s, ми повернемо вашій дитині здорову, білу посмішку.

Виправляємо прикус у дітей та підлітків

Багато батьків вважають, що неправильне зростання молочних зубів не впливає на формування постійного прикусу. Насправді впливає, адже прикус формується у кілька етапів: молочний до 3-х років, перехідний від 6 до 12 років та постійний, починаючи з 14 років. Щоб запобігти розвитку зубощелепних аномалій, варто показувати дитину ортодонту на всіх етапах. Перше відвідування ортодонта у дитячій стоматології (Теремки 2) радимо провести у 5 років. У цьому віці вже можна оцінити становище молочних зубів, виявити порушення та розпочати корекцію.

Для кожного етапу розвитку зубощелепної системи є свої методи корекції: ортопедична соска для немовлят, трейнери, платівки, брекети. Чим раніше малюк з’явиться на прийомі у ортодонта, тим простіше та ефективніше пройде корекція. У дорослому віці зубощелепні аномалії виправляють за допомогою брекет-системи. У найскладніших випадках доводиться вдаватися до щелепно-лицьової хірургії. Тому наводьте дитину на огляд раз на 6 місяців або негайно, якщо помітили порушення прикусу. Ортодонти дитячої стоматології на Ломаносова допоможуть виправити зубощелепні аномалії будь-якої складності.

Які системи корекції прикусу використовують спеціалісти Mom’s?

 • Трейнери – силіконові пристрої для корекції прикусу у дітей від 5 років. При незначних патологіях призначаються і старшому віці. Трейнери підвищують тонус м’язів обличчя і сприяють правильному формуванню зубної дуги. Їх не потрібно носити постійно, достатньо вдягати на ніч та на 1-2 години вдень.
 • Пластинки використовуються для виправлення зубощелепних аномалій віком від 6 до 14 років, а також у старшому віці після носіння брекетів. У цей час кісткова тканина досить м’яка, а зубки податливі, тому корекція відбувається за умов невеликого тиску. Платівки легко знімаються, користувач може комфортно їсти та чистити зуби. Це доступний та ефективний метод корекції прикусу, який часто використовують фахівці дитячої стоматології у Києві на Теремках.
 • Брекети дозволяють виправити складні зубощелепні аномалії. Це система із замків, приклеєних на поверхню зубів, і натягнутої дуги, яка переміщає зуби в потрібному напрямку.Брекет-системи встановлюють пацієнтам старше 14 років, коли повністю сформувався постійний прикус. Корекція брекетами в середньому триває 1,5-2 роки і ділиться на кілька етапів, які передбачають налаштування системи. Тому пацієнту доводиться регулярно зустрічатися із ортодонтом. Ми пропонуємо різні брекети: пластикові, металеві, сапфірові, керамічні та прозорі.

Підготуйте дитину до першого відвідування стоматології

Ставлення дитини до стоматолога та лікування зубів загалом залежить від того, як ви його підготуєте. Батьки неусвідомлено лякають дітей, обговорюючи в їхній присутності свій досвід лікування. У минулому дітей силоміць утримували в кріслі, а перед ін’єкцією не робили аплікаційну анестезію. Тому багато дорослих досі бояться уколів і тремтять побачивши стоматологів. Важливо не передати цей досвід та страх своїм дітям.

Лікарі клініки Mom’s проводять лікування в ігровій формі, без психологічного тиску, підвищення голосу чи фіксації пацієнтів у кріслі. Тому батькам варто заспокоїтись та довіритися нашим фахівцям. Перед візитом до дитячого стоматолога на Теремках розкажіть дитині, що підете знайомитися з лікарем. Не варто вдаватися до подробиць і розповідати про методи лікування.

Чого не варто говорити дітям перед відвідинами стоматолога?

 • Не говоріть про лікування. Ви йдете до клініки знайомитися з лікарем, показати та порахувати зубки;
 • Не намагайтеся підготувати малюка до болючих відчуттів, до уколу або роботи бормашини;
 • Не обіцяйте дитині, що буде не боляче чи страшно;
 • Не показуйте свій страх та хвилювання, діти це відчувають.

Якщо перше відвідування клініки необхідне для лікування, намагайтеся нічого не говорити дітям про укол, бормашину, пломбу. Наші стоматологи самі розкажуть маленькому пацієнтові, що на нього чекає. Лікар підбере правильні слова, захопить дитину та проведе необхідні маніпуляції без болю, страху та сліз. Фахівці дитячої стоматології на  Теремках зроблять усе, щоб маленький пацієнт вийшов із клініки зі здоровою усмішкою, позитивними враженнями та бажанням повернутися.

Правило здорової усмішки: регулярно відвідуйте стоматолога

Ми не втомлюємось нагадувати батькам, що дітям потрібно приходити на огляд до стоматолога кожні 3-6 місяців. У нашій клініці ви знайдете лікаря, який стане другом для вашої дитини. Він супроводжуватиме його в період прорізування зубів та зміни молочних на постійні. Регулярні огляди дозволяють виявити захворювання чи порушення прикусу на ранніх стадіях та провести лікування. Чим раніше ми виявимо ознаки карієсу, тим легше буде лікування. Щоб посмішка вашої дитини була здоровою та щасливою, наводьте її до дитячої стоматології на Теремках за адресою Юлії Здановської 52А.

Як до нас доїхати

Відгуки на послуги стоматології Mom’s в Google maps

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.