Записатися на прийом
Безкоштовний контакт-центр

Дитяча стоматологія Оболонь — Mom`s

Київ, вул. Оболонська Набережна, 7, корп. 5 (вхід з набережної)
Пн-Нд 09:00 - 19:00

Дитяча стоматологія Оболонь – Mom`s

Mom`s – це дитяча стоматологія (Оболонь), де немає болю та сліз, але є лікування уві сні чи під седацією. Ми використовуємо всі доступні методи, щоб відвідування клініки не асоціювалося у дітей із болем та страхом. Безболісні процедури, яскраві малюнки на стінах, улюблені мультфільми, ігрова кімната, подарунки за сміливість – все це створює позитивні враження, тому молоді пацієнти із задоволенням приходять на прийом. Ми пропонуємо повний спектр стоматологічних послуг, а саме: профілактику та лікування карієсу, виправлення прикусу, реставрацію, протезування та видалення зубів. Дізнайтеся більше про деякі наші послуги.

Пластика вуздечок

Якщо у вашої дитини діагностували коротку вуздечку верхньої, нижньої губи або язика, необхідно провести процедуру підрізування. На Оболоні у дитячій стоматології Moms є стоматологи-хірурги, які роблять пластику діткам різного віку. Коротка вуздечка мови часто діагностується у немовлят. Цей дефект заважає малюку прикладатися до грудей, він втрачає вагу, тож проблему потрібно вирішувати негайно.

Грудничкам процедуру роблять під аплікаційною анестезією. Після підрізування немовляти прикладають до грудей матері, щоб зупинити кровотечу та знезаразити рану молоком. У нашій клініці є окрема кімната, де мама може погодувати малюка у приватній затишній атмосфері. З проблемою короткої вуздечки мови також приходять дітки віком 4, 7 та 9 років. Часто їх спрямовують логопеди через неправильну вимову піднебінних звуків. У такому віці вуздечка розсікається під місцевою анестезією та накладаються шви.

У дитячій стоматології в Оболонському районі також роблять пластику вуздечки верхньої губи. Новонародженим розтин часто роблять у пологовому будинку або направляють на процедуру до стоматолога-хірурга. У віці 4-5 років цю проблему зазвичай діагностує логопед, адже дитина погано вимовляє деякі звуки. Іноді коротка вуздечка стає причиною діастеми – широкої щілини між передніми зубами. У такому разі ми запропонуємо підрізати вуздечку та отримати консультацію нашого ортодонта.

Виправлення прикусу

Коротка вуздечка верхньої губи часто стає причиною формування неправильного прикусу. Ця проблема також виникає у малюків, які смокчуть пальці або пустушку в період прорізування зубів. Ортодонти дитячої стоматології Mom`s (Київ, Оболонь) радять регулярно наводити дітей на огляд, адже запобігти розвитку неправильного прикусу набагато простіше, ніж виправляти його у старшому віці. Перший візит до ортодонта радимо провести у 3 роки чи раніше, якщо батьки помітили, що тимчасові зубки ростуть неправильно.

  Наші ортодонти підбирають індивідуальні методи для корекції прикусу, залежно від віку пацієнта та стану зубів. Що ми пропонуємо?

 • Трейнери;
 • Пластинки;
 • Брекети.

Щоб дізнатися більше про Пластинки на зуби та Брекети та вартість процедур, переходьте за посиланням.

Видалення молочного зуба

Ми робимо все, щоб зберегти тимчасові зубки наших пацієнтів на момент їхнього природного випадання. Але трапляються ситуації, коли доводиться видалити молочний зуб. Ця маніпуляція необхідна, коли зубик сильно хитається і заважає їсти. Рухливі зубки видаляються безболісно, адже ми використовуємо аплікаційну анестезію, знеболюючи ясна смачним, фруктовим гелем. Зуб також доводиться видаляти, якщо він не готовий до випадання, але поруч із ним прорізуватиметься постійний.

Стоматологи призначають видалення, якщо зуб сильно вражений та його неможливо врятувати. Іноді щоб захистити зачаток постійного зубика від інфекції, доводиться виривати тимчасовий. Щоб пацієнт не відчув болю, лікар робить ін’єкцію знеболюючим препаратом. Ми закликаємо батьків стежити за здоров’ям дитячих зубів, щоб запобігти утворенню карієсу. Дитяча стоматологія Оболонь Mom`s допоможе у цьому.

Лікування карієсу молочних зубів

Стан тимчасових зубів впливає формування постійних, тому важливо стежити їх здоров’ям і своєчасно звертатися до лікаря. Під тимчасовими зубами розташовані постійні зачатки. Якщо не лікувати захворювання, бактерії проникають усередину зуба та вражають зачатки. Це може призвести до затримки прорізування або пошкодження постійних зубів. Спочатку карієс виглядає як невинна каріозна пляма, але незабаром він вражає дентин, нерв і призводить до руйнування зуба.

Щоб не допускати появи пульпіту або періодонтиту, радимо регулярно відвідувати стоматолога. Для профілактики карієсу ми робимо фторування емалі. Якщо потрібно лікування карієсу зубів, наші стоматологи зроблять це з мінімальним дискомфортом для дитини. 

Лікування під седацією

Якщо малюк дуже боїться процедур, має сильний блювотний рефлекс або він має провести в кріслі більше 40 хвилин, ми використовуємо метод седації. Це різновид анестезії, при якій пацієнт залишається у свідомості та зберігає базові рефлекси. Дитині надягають назальну маску, якою він дихає азотно-кисневим газом. Закис азоту – це безпечний інертний газ, який виводиться з організму одразу після процедури. Седація дозволяє знизити рівень стресу, заспокоїти малюка і навіть зменшити болючі відчуття.

У чому переваги такого лікування?

 • Це безпечно для дітей будь-якого віку;
 • Не потребує додаткових аналізів, адже не викликає алергію;
 • Дозволяє лікареві швидше та якісніше провести маніпуляції;
 • Знижує рівень стресу, тож у дитини залишаються позитивні враження.

Переходьте в розділ лікування зубів під седацією, щоб більше дізнатися про цей метод, як підготуватися до процедури та які існують протипоказання.

Вартість послуг у клініці Mom`s

Наші пацієнти отримують найкраще лікування з використанням передового обладнання, безпечних медикаментів та матеріалів. Ми намагаємося тримати ринкові ціни, щоб якомога більше дітей мали змогу лікувати зубки без страху та сліз. Первинний огляд та консультація стоматолога, ортодонта чи хірурга у нашій клініці коштує 650 грн. Пластика вуздечок обійдеться від 1450 грн. Лікування одного зубика із пломбуванням коштує від 1100 грн. Щоб дізнатися про вартість усіх стоматологічних послуг, переходьте сюди.

Підготуйте дитину до першого відвідування стоматолога

Щоб похід у клініку не став стресовою подією, батькам варто якомога раніше знайомити дітей із лікарем. Наші стоматологи радять провести перше відвідування стоматології не для лікування, а для знайомства. Лікар познайомиться з новим пацієнтом, покаже кабінет, перевірить, як прорізуються зубки, та розкаже, як правильно їх доглядати. Наводьте малюків у дитячу стоматологію у Києві на Оболоні у віці 1,5-2 роки. Після ознайомлювального прийому у малюка залишаться позитивні спогади і надалі він з радістю відвідуватиме лікаря.

Як підготувати дітей до прийому?

 • Не вживайте слова: терпіти, боляче, страшно, укол, бормашина;
 • Не розповідайте про процедури та перебіг лікування, це зробить лікар;
 • Грайте в стоматолога, перевіряйте зубки лялькам та м’яким іграшкам;
 • Покажіть малюкові фотографії клініки та лікаря, до якого він записаний;
 • Не лякайте дітей лікарями.

Якщо перше відвідування стоматології необхідне лікування, батькам варто ретельніше підготувати дитину. Лікарі радять не переконувати малюка, що йому буде не боляче, не страшно, а тим більше що доведеться потерпіти. Діти не сприймають частку “не”, тому такі розмови їх лякають. Болючі процедури в нашій клініці наводять під аплікаційною або інфільтраційною анестезією, тому пацієнти не відчувають болю. Але якщо дитина заходить до кабінету зі страхом і боїться відкрити рота, лікареві важче зробити знеболювання.

Як підтримати дитину, якщо похід до стоматолога не вдався?

Діти більш вразливі, тому нові ситуації та незнайомих людей сприймають емоційно. Навіть після правильної підготовки дитина може відмовитись контактувати з лікарем. Батькам варто дізнатися, що не сподобалося чи злякало його у кабінеті. Якщо ваша дитина мала негативний досвід відвідування лікаря і ви плануєте візит до дитячого стоматолога на Оболоні, приходьте до клініки Mom’s. Наші фахівці знайдуть підхід до будь-якої дитини, допоможуть подолати страх та вилікують зубки.

Як батькам підготуватися та поводитися на прийомі?

Багато дорослих мають негативний досвід лікування зубів, адже минулого стоматологи застосовували метод силового утримання. Наші лікарі не застосовують фізичної сили або психологічного тиску, щоб провести маніпуляції. Ми використовуємо методи гіпнотерапії, а також безпечні седативні препарати, щоб лікування зубів проходило спокійно, без страху та сліз. Ми використовуємо найсучасніше обладнання та медикаменти, тому батькам не варто переживати.

Згідно із законодавством України, дитина приходить у супроводі одного з батьків чи законного представника. Дорослий одягає бахіли та стерильну маску. Важливо, щоб відвідувачі клініки були здоровими, не мали симптомів ГРВІ. Краще, щоб дитину супроводжував спокійний і стриманий член сім’ї. Діти бачать і відчувають хвилювання дорослих, їм передається цей стан. Батьки довіряйте стоматологу і не заважайте під час маніпуляцій. Наші фахівці готові до будь-яких ситуацій і знають, як реагувати на істерику, підтримати пацієнтів, подолати страх та хвилювання. Якщо лікареві знадобиться участь батька, він про це попросить.

Приходьте у найдобрішу стоматологію Києва

Mom’s – це дитяча стоматологія в Оболонському районі, де панує дружня та безпечна атмосфера. Ми не застосовуємо фізичну силу, а шукаємо підхід до дітей та налагоджуємо довірчі стосунки. Або пропонуємо альтернативні методи – седацію або лікування уві сні. У цій клініці ваша дитина отримає ефективне лікування, позитивний досвід відвідування стоматолога та подарунок за хоробрість. Приходьте до дитячої стоматології на Оболоні за адресою: вул. Оболонська Набережна, 7, корп. 5.

Як до нас доїхати

Відгуки на послуги стоматології Mom’s в Google maps