Безкоштовний контакт-центр
Записатися на прийом

Особливості лікування дітей в Mom’s

Відвідування дитячого стоматолога у дітей майже завжди викликає стрес, і фахівці стоматології Mom’s прекрасно про це знають. Тому кожен дитячий лікар нашої клініки не тільки фахівець високого класу в своїй області, але ще й психолог. Саме таке поєднання в більшості випадків робить лікування комфортним для маленьких пацієнтів.

Особливості лікування дітей в Mom’s:

  1. Більшість наших лікарів спеціалізуються саме на дитячій стоматології. Деякі з них володіють навичками гіпнотерапії, за допомогою якої вдається побороти дитячі страхи, пов’язані з відвідуванням стоматолога й лікуванням зубів. Звичайно, не всіх дітей вдається переконати в безпечності процедур і полікувати зубки без сліз, адже кожна дитина по-різному реагує на візит до стоматолога.
  2. Наші лікарі вважають неприйнятним використання фізичної сили для утримання дитини в кріслі під час лікування. Винятком може бути проведення коротких маніпуляцій, коли дитина не встигає по-справжньому злякатися й зазнати психологічної травми.
  3. Ми активно практикуємо використання сучасних, нетоксичних седативних препаратів, завдяки яким стоматологічне лікування можна провести якісно, безболісно, без сліз і криків, як це буває, якщо застосовується фізичне утримання. Більш докладно про лікування без болю й страху можна прочитати на сторінці «Лікування під час сну».
  4. Запрошуючи фахівців на роботу до нашої клініки, ми звертаємо увагу на їхній професійний досвід і навички лікувальної практики. Також для нас є дуже важливими особистісні якості: доброта, терпіння, вміння знаходити спільну мову з дітьми.
  5. Ми постаралися створити в наших клініках атмосферу комфорту й довіри, щоб маленькі пацієнти почували себе в безпеці й без остраху довіряли лікування своїх зубок нашим фахівцям. Підібрати ключик до кожного малюка, налаштувати дитину на потрібний лад нам допомагають аніматори, яких ми запросили до нашого колективу.
  6. Наші стоматологи постійно вдосконалюють свої навички, вивчають нові технології лікування. Керівництво стоматології розуміє, наскільки це важливо для лікування дитячих зубів, і завжди купує тільки якісні матеріали й найсучасніше обладнання. Саме тому в наших клініках комфортно й докторам, і пацієнтам, адже у нас створені всі умови для якісного лікування із застосуванням найсучасніших технологій.
Отримати консультацію