Корисні статті

Як впливає вітамін D на здоров’я зубів?

Для поддержания здоровой и красивой улыбки, а также для хорошей работы организма в целом нам нужен Витамин D. Он является одним из главных питательных веществ для здоровья нашего организма — он настолько важен, что его отсутствие может привести к возникновению серьезных проблем со здоровьем.

Зуб мудрості, видаляти чи ні?

Сьогодні вчені розділилися на тих, хто стверджує, що зуб мудрості є рудиментом і в процесі еволюції його значення нівелювалося і тих, хто все ж не згодні з таким твердженням. І кажуть, що зуби мудрості не можуть бути віднесені до числа рудиментів, так якщо процес їх формування та прорізування проходить правильно, то вони виправдано на всі 100% виконують свої головні функції. Останні вважають, що справжньою причиною проблем, що стосуються розвитку зубів даної групи, є зменшення щелеп. Оскільки щелепа сучасної людини відносно вузька, найчастіше досить великим «вісімкам» там просто не вистачає місця, тому вони не ростуть у ряду – так звані дистоповані зуби. Як результат, у певних випадках поява зуба мудрості загрожує виникненням серйозних ускладнень.

Про те, яких неприємних сюрпризів можна чекати від цих «підступних» зубів і чи варто вдаватися до настільки радикального методу, як видалення читайте далі у статті.

Чи може зубна паста принести більше шкоди, ніж користі?

Кожна людина хоче мати красиву і білосніжну усмішку. У цьому нам допомагає зубна паста. Вона є основним засобом в повсякденній гігієні порожнини рота разом із зубною щіткою. Її завдання – захистити зуби від карієсу, видалити наліт, відновити правильне значення рН рота і освіжити дихання. Дуже багато йде розмов, що зубна паста шкодить зубам. Проте вона відіграє важливу роль не тільки в підтримці здоров’я зубів, але і інших тканин порожнини рота, а також всього організму.

Чому регулярні візити до стоматолога настільки важливі

Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати заздалегідь, і не допускати критичних ситуацій.

Доступність інформації часто вносить певні особливості у взаєминах лікаря і пацієнта. З різних джерел можна отримати відомості про стоматологічні хвороби і методи їхнього лікування, що нерідко стає причиною ще більших сумнівів, наростають побоювання, візит до стоматолога відкладається на деякий час.

Чи безпечний рентген зубів?

В наші дні пацієнти вже перестали боятися відвідувати стоматолога. Більше того багато взяли собі за правило раз у півроку проходити профілактичний огляд. Так як знають, що, якщо виявити проблему якомога раніше, тим легше і дешевше обійдеться її лікування. Завдяки сучасним технологіям стоматологічне лікування стало комфортним і безболісним, до того ж більш якісним і надійним. Однак, найчастіше для діагностики стоматологічної проблеми необхідно використовувати рентген. А для більшості з нас він мимоволі асоціюється з радіацією і небезпекою для нашого організму в цілому. Чи дійсно це так? Давайте розбиратися, що необхідно знати про рентгені, кому він призначений, і чи варто побоюватися за своє здоров’я?

7 хороших методів чищення зубів

Хороший догляд за зубами – це найголовніша складова для запобігання різних захворювань порожнини рота, мало того можуть початися проблеми зі здоров’ям в цілому. Погано очищені зуби з часом почнуть псуватися, що може призвести до всім відомого захворювання – карієсу. Неправильне чищення зубів є найголовнішою причиною стоматологічних проблем.

Як зменшити і попередити підвищену чутливість зубів?

Під час вживання їжі або напоїв у вас виникають неприємні хворобливі відчуття? Багато хто вважає, що подібна зубна реакція є нормою, аргументуючи її наявність тим, що у них всього лише підвищена чутливість зубів. Чи є цей стан настільки «нешкідливим», чи все ж потрібно проконсультуватися зі стоматологом? Давайте розбиратися.

Чи передаються “погані зуби” у спадок?

Більшості людей не раз доводилося чути, що вони зовні або характером схожі на когось із своїх родичів. На уроках біології все це знаходило своє наукове пояснення в законах Менделя. Тобто, поєднання домінантних і рецесивних хромосом батьків, дозволяє прогнозувати певні риси особистості дітей (колір волосся, зріст тощо). Цілком логічно, що такий же механізм існує щодо успадкування певних захворювань. Ми не будемо зачіпати серйозні патології, а сконцентруємо увагу на те, що хвилює більшість сучасних батьків: здоров’я зубів дитини. У статті ми постараємося розібратися, чи дійсно їх поганий стан може передаватися генетично, у спадок.

7 способів запобігти поганий запах з рота

Приблизно половина населення нашої планети стикається з неприємним запахом з рота вранці після пробудження. Цей момент сприймається як щось невід’ємне, оскільки для його усунення часто потрібно почистити зуби. Але приблизно стільки ж людей відчувають дискомфорт в обід, при сильному хвилюванні або взагалі постійно. Формується цілий букет психологічних комплексів і ось це вже цілком реальна проблема.

+