Корисні статті

Чи може зубна паста принести більше шкоди, ніж користі?

Кожна людина хоче мати красиву і білосніжну усмішку. У цьому нам допомагає зубна паста. Вона є основним засобом в повсякденній гігієні порожнини рота разом із зубною щіткою. Її завдання – захистити зуби від карієсу, видалити наліт, відновити правильне значення рН рота і освіжити дихання. Дуже багато йде розмов, що зубна паста шкодить зубам. Проте вона відіграє важливу роль не тільки в підтримці здоров’я зубів, але і інших тканин порожнини рота, а також всього організму.

Чому регулярні візити до стоматолога настільки важливі

Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати заздалегідь, і не допускати критичних ситуацій.

Доступність інформації часто вносить певні особливості у взаєминах лікаря і пацієнта. З різних джерел можна отримати відомості про стоматологічні хвороби і методи їхнього лікування, що нерідко стає причиною ще більших сумнівів, наростають побоювання, візит до стоматолога відкладається на деякий час.

Чи безпечний рентген зубів?

В наші дні пацієнти вже перестали боятися відвідувати стоматолога. Більше того багато взяли собі за правило раз у півроку проходити профілактичний огляд. Так як знають, що, якщо виявити проблему якомога раніше, тим легше і дешевше обійдеться її лікування. Завдяки сучасним технологіям стоматологічне лікування стало комфортним і безболісним, до того ж більш якісним і надійним. Однак, найчастіше для діагностики стоматологічної проблеми необхідно використовувати рентген. А для більшості з нас він мимоволі асоціюється з радіацією і небезпекою для нашого організму в цілому. Чи дійсно це так? Давайте розбиратися, що необхідно знати про рентгені, кому він призначений, і чи варто побоюватися за своє здоров’я?

7 хороших методів чищення зубів

Хороший догляд за зубами – це найголовніша складова для запобігання різних захворювань порожнини рота, мало того можуть початися проблеми зі здоров’ям в цілому. Погано очищені зуби з часом почнуть псуватися, що може призвести до всім відомого захворювання – карієсу. Неправильне чищення зубів є найголовнішою причиною стоматологічних проблем.

Як зменшити і попередити підвищену чутливість зубів?

Під час вживання їжі або напоїв у вас виникають неприємні хворобливі відчуття? Багато хто вважає, що подібна зубна реакція є нормою, аргументуючи її наявність тим, що у них всього лише підвищена чутливість зубів. Чи є цей стан настільки «нешкідливим», чи все ж потрібно проконсультуватися зі стоматологом? Давайте розбиратися.

Чи передаються “погані зуби” у спадок?

Більшості людей не раз доводилося чути, що вони зовні або характером схожі на когось із своїх родичів. На уроках біології все це знаходило своє наукове пояснення в законах Менделя. Тобто, поєднання домінантних і рецесивних хромосом батьків, дозволяє прогнозувати певні риси особистості дітей (колір волосся, зріст тощо). Цілком логічно, що такий же механізм існує щодо успадкування певних захворювань. Ми не будемо зачіпати серйозні патології, а сконцентруємо увагу на те, що хвилює більшість сучасних батьків: здоров’я зубів дитини. У статті ми постараємося розібратися, чи дійсно їх поганий стан може передаватися генетично, у спадок.

7 способів запобігти поганий запах з рота

Приблизно половина населення нашої планети стикається з неприємним запахом з рота вранці після пробудження. Цей момент сприймається як щось невід’ємне, оскільки для його усунення часто потрібно почистити зуби. Але приблизно стільки ж людей відчувають дискомфорт в обід, при сильному хвилюванні або взагалі постійно. Формується цілий букет психологічних комплексів і ось це вже цілком реальна проблема.

6 причин поганого запаху з рота

Кожен день ми піклуємося про своїх дітей і бажаємо їм дати все тільки найкраще. Ми підбираємо діткам найкращу зубну пасту і щітку. Однак, раптово на наше здивування в один прекрасний день у малюка ви можете відчути неприємний запах з рота. Як бути? Що робити? Чи є це ознакою наявності якогось захворювання і як усунути подібну проблему?

Чого варто побоюватися при несвоєчасному випаданні первинних зубів у дітей

Людина – це один з багатьох живих видів на нашій планеті, яким притаманна зміна одного покоління зубів на інше.

Йдеться, відповідно, про молочні та постійні (корінні) зуби.

У цій статті ми приділимо увагу цьому питанню, а особливо, проблемам, які можуть виникнути при занадто ранньому або пізньому їх випаданні.

+