Корисні статті | Клiнiка Mom’s
БЕЗКОШТОВНИЙ контакт-центр

Безкоштовний контакт-центр доброї стоматології для дітей Mom`s

Корисні статті

Як швидко полегшити зубний біль?

Коли болять зуби, пропадає інтерес до життя і з’являється тільки одне бажання — скоріше позбутися від неприємних відчуттів. Ниючий зуб не дає повноцінно висипатися, продуктивно працювати, нормально приймати їжу. Часто зубний біль супроводжується набряком щоки, підвищеною температурою тіла, занепадом сил. Не варто терпіти хворобливі відчуття, адже не вилікуваний зуб може призвести до серйозних ускладнень.

Дієта для здорових зубів

Здорова, красива посмішка – це візитна картка кожної людини. Більшість людей приділяють велику увагу гігієні порожнини рота. І добре, тому що стан зубів впливає на здоров’я всього тіла. Крім правильної гігієни порожнини рота, регулярних візитів до лікаря, правильне харчування також дуже важливе. Тому що, те, що ми їмо, також впливає на стан зубів. Дуже важлива збалансована дієта з раннього віку! Щоб зуби були здоровими, треба знати, які продукти впливають на них погано, а які навпаки корисні. Дієта дуже сильно впливає на гігієну порожнини рота – якщо ви їсте нездорову їжу, у вас ніколи не буде красивої і здорової посмішки.

Як впливає вітамін D на здоров’я зубів?

Для поддержания здоровой и красивой улыбки, а также для хорошей работы организма в целом нам нужен Витамин D. Он является одним из главных питательных веществ для здоровья нашего организма — он настолько важен, что его отсутствие может привести к возникновению серьезных проблем со здоровьем.

Зуб мудрості, видаляти чи ні?

Сьогодні вчені розділилися на тих, хто стверджує, що зуб мудрості є рудиментом і в процесі еволюції його значення нівелювалося і тих, хто все ж не згодні з таким твердженням. І кажуть, що зуби мудрості не можуть бути віднесені до числа рудиментів, так якщо процес їх формування та прорізування проходить правильно, то вони виправдано на всі 100% виконують свої головні функції. Останні вважають, що справжньою причиною проблем, що стосуються розвитку зубів даної групи, є зменшення щелеп. Оскільки щелепа сучасної людини відносно вузька, найчастіше досить великим «вісімкам» там просто не вистачає місця, тому вони не ростуть у ряду – так звані дистоповані зуби. Як результат, у певних випадках поява зуба мудрості загрожує виникненням серйозних ускладнень.

Про те, яких неприємних сюрпризів можна чекати від цих «підступних» зубів і чи варто вдаватися до настільки радикального методу, як видалення читайте далі у статті.

Чи може зубна паста принести більше шкоди, ніж користі?

Кожна людина хоче мати красиву і білосніжну усмішку. У цьому нам допомагає зубна паста. Вона є основним засобом в повсякденній гігієні порожнини рота разом із зубною щіткою. Її завдання – захистити зуби від карієсу, видалити наліт, відновити правильне значення рН рота і освіжити дихання. Дуже багато йде розмов, що зубна паста шкодить зубам. Проте вона відіграє важливу роль не тільки в підтримці здоров’я зубів, але і інших тканин порожнини рота, а також всього організму.

Чому регулярні візити до стоматолога настільки важливі

Кожен, хто хоч раз переживав зубний біль погодиться з тим, що будь-які захворювання порожнини рота краще вилікувати заздалегідь, і не допускати критичних ситуацій.

Доступність інформації часто вносить певні особливості у взаєминах лікаря і пацієнта. З різних джерел можна отримати відомості про стоматологічні хвороби і методи їхнього лікування, що нерідко стає причиною ще більших сумнівів, наростають побоювання, візит до стоматолога відкладається на деякий час.

Чи безпечний рентген зубів?

В наші дні пацієнти вже перестали боятися відвідувати стоматолога. Більше того багато взяли собі за правило раз у півроку проходити профілактичний огляд. Так як знають, що, якщо виявити проблему якомога раніше, тим легше і дешевше обійдеться її лікування. Завдяки сучасним технологіям стоматологічне лікування стало комфортним і безболісним, до того ж більш якісним і надійним. Однак, найчастіше для діагностики стоматологічної проблеми необхідно використовувати рентген. А для більшості з нас він мимоволі асоціюється з радіацією і небезпекою для нашого організму в цілому. Чи дійсно це так? Давайте розбиратися, що необхідно знати про рентгені, кому він призначений, і чи варто побоюватися за своє здоров’я?

7 хороших методів чищення зубів

Хороший догляд за зубами – це найголовніша складова для запобігання різних захворювань порожнини рота, мало того можуть початися проблеми зі здоров’ям в цілому. Погано очищені зуби з часом почнуть псуватися, що може призвести до всім відомого захворювання – карієсу. Неправильне чищення зубів є найголовнішою причиною стоматологічних проблем.

Як зменшити і попередити підвищену чутливість зубів?

Під час вживання їжі або напоїв у вас виникають неприємні хворобливі відчуття? Багато хто вважає, що подібна зубна реакція є нормою, аргументуючи її наявність тим, що у них всього лише підвищена чутливість зубів. Чи є цей стан настільки «нешкідливим», чи все ж потрібно проконсультуватися зі стоматологом? Давайте розбиратися.

+