Відвідування дитячого стоматолога, м’яко кажучи, не найприємніша подія для дитини. І фахівці стоматології Mom’s прекрасно про це знають. Тому кожен дитячий лікар володіє не тільки хорошими навичками стоматологічного лікування, але і психотерапевтичними методиками, які дозволяють провести лікування без психологічного тиску на дитину.

Особливості лікування дітей в стоматології Mom’s:

  1. Більшість наших лікарів – дитячі стоматологи. Деякі з них володіють навичками гіпнотерапії і впливають на дитину таким чином, щоб вона перестала боятися стоматолога і самого лікування. У той же час, на жаль, не всіх дітей вдається переконати в безболісності проведених процедур і провести лікування без дитячих сліз. Всі діти по різному переносять візит до стоматолога, тому реакція у кожного своя, особлива.
  2. Лікарі стоматології проти лікування з використанням фізичної сили і утримання дитини в кріслі. Таке можливо тільки в разі короткочасного лікування, що не нанесе дитині психологічної травми.
  3. У нашій практиці ми активно використовуємо застосування сучасних, нетоксичних седативних препаратів, які дозволяють провести стоматологічне лікування якісно, ​​безболісно, ​​не порушуючи психіку дитини, як у випадку лікування з фізичним утриманням, сльозами і криками. Більш докладно про лікування без болю і страху можна прочитати на сторінці “Лікування під час сну”.
  4. При підборі персоналу, в першу чергу, ми звертаємо увагу на професійний досвід і навички лікувальної практики фахівця. Уже наступними критеріями для відбору є його риси характеру, особистість та темперамент.
  5.  У стоматології створена атмосфера для максимально комфортного перебування і лікування маленьких пацієнтів. Не так давно у нас з’явилися, в тому числі, аніматори, які допомагають налаштувати дитину на потрібний лад.
  6. Керівництвом стоматології в 99% випадків закуповується обладнання, витратні матеріали та медикаменти, про які просять лікарі. Таким чином, створені комфортні умови не тільки для пацієнтів, але і лікарів, що дає можливість проводити лікування ще більш якісно та у відповідності з поглядами наших лікарів.
Будемо
лікуватись
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (3.83 из 5 ) - 87 відгуків
Loading...