Безкоштовний контакт-центр
Записатися на прийом

Козловська Катерина Андріївна

Стоматолог- ортодонт
Напрямок спеціалізації
Ортодонтія
Адреса клініки
Київ, проспект Григоренко 23, вул. Салютна 2Б, вул. Ломоносова 52А
Спеціалізація
 • Атологічна стертість зубів (нижній край ряду помітно менше за висотою, ніж має бути);
 • Скупченість (коли один зуб заходить на інший);
 • Широкі проміжки між сусідніми зубами;
 • Клиноподібний дефект (через неправильний розподіл навантаження зуб поступово руйнується в пришийковій ділянці, ясенна тканина зміщується, оголюється зубний корінь, який має форму клину, через що патологічний стан і отримав свою назву);
 • Біль та перенапруга в м’язах (знову ж таки, через нерівномірний розподіл навантаження);
 • Хворобливі відчуття у суглобах під час руху щелепою;
 • Порушення прикусу різних видів.
Записатися на прийом
Стаж роботи

3 роки

Освіта
 • 2018-«Апарат прямої дуги», його конструктивні елементи, особливості їх використання при ортодонтичному лікуванні. Способи та техніка фіксації незнімного апарату «прямої дуги» у порожнині рота хворого.» «СП Промед» 2018-2019р.
 • «Школа Ортодонтії» 4 рівня Ormco С.В. Тихонов та А.В. Тихонов 2018р.- «Ортодонтична діагностика: простий підхід до складних питань», «СП Промед» 2018р.- «Концепція порушень прикусу та розвитку розладів СНЩС» Sadao Sato 2018 – «Сертифікаційний майстер-клас, що дає право працювати з технологією прозорих кап «EasyAlign» Невидиме вирішення естетичних проблем». Все, що потрібно для роботи з ізілайнерами.
 • “СП Промед” 2019р. – “Orthodontic congress” Ohi-s.Paris. 2019р.-«СКЕЛЕТНЕ РОЗШИРЕННЯ ВЕРХНЬОЇ ЩЕЛЕПИ (MSE)» Won Moon 2019р. – «Скелетна опора в ортодонтії. ВИКОРИСТАННЯ МІКРОІМПЛАНТІВ» Hamid Rezai.
 • 2020р.- Протокол Піттса «Нова ера в Ортодонтіі» Др. Вассім Бузід. 2020р.-«Сучасна рентгенодіагностика у стоматології. Основи роботи з Кт» 2020р. – «Сертифікація Invisalign» 2020р. -«Рецепти ортодонтичного щастя.Сучасні принципи ортодонтичного лікування»Нутридонів І.Р 2020р.-
 • Андрій Кирилюк 2021р. – «Особливості роботи з дугами»
 • Камалова С. 2021р. – “Лікування патологій ll класу” Твір Блок Кларка, Herbst, Forsus 2021р. – “International orthodontic symposium”
 • 2021р. – “Діагностика та лікування пацієнтів із суглобовими дисфункціями” Валерія Ботвінко 2021р.-“Використання артикулятора в практиці лікаря-ортодонта” Валерія Ботвінко 2021р.-” . Класичні та удосконалені протоколи лікування сагітальгих та вертикальних патологій.
 • Нуртдінов Ільяр 2022р. – Школа Гнатології «Synergy”
Стратегія лікування

Якісна діагностика та планування лікування з урахуванням віку, індивідуальних особливостей пацієнта та важкості патології.

Сертифікати і дипломи
Відгуки
Андрій Пятов
Український футболіст, воротар, капітан клубу «Шахтар» та капітан національної збірної України. Заслужений майстер спорту України

Рекомендуємо клініку Mom’s за якісні послуги і професіоналізм.

Читати повністю
Анатолій Анатоліч
Радіо та телеведучий

Приємна атмосфера та персонал. Всі ввічливі та уважні. Діти не бояться до них йти. Дякуємо

Читати повністю
Яна Глущенко
Акторка

Задоволені підходом та якістю послуг.

Читати повністю
Аліса Чекорська
Мама блогер

Такого ще не було. Віві хизується, що їй лікували зубчик. Дуже рекомендую стоматологію Mom’s за найкращий підхід до діток.

Читати повністю
Олександра Нестеренко
Блогер. Багатодітна мама

Кожному малюку після візиту тут дають подарунки, в кріслі вмикають улюблені мультфільми, поводять себе з дітками наче найдобріша матуся у світі.

PS Дві кольорові пломби що робили Емі тримаються вже близько 2х років.

Читати повністю
Катро Буток
Блогер, телеведуча. Багатодітна мама. Засновниця проекту "Мами.Перезавантаження"

Мої діти біжать до стоматології Mom’s пританцьовуючи. Цей шлях для них давно вивчений і точно не страшний. Кожного разу радіють маленьким приємностям після візиту.

Читати повністю
Анастасія Olegovna
Мама блогер

Сучасна клініка з професіональною командою. Подарунки після візиту кожного разу підбадьорюють малюків.

Читати повністю
Даріо Срна
Хорватський футболіст, помічник тренера донецького «Шахтаря», колишній гравець та капітан «Шахтаря» та національної збірної Хорватії, абсолютний рекордсмен за кількістю зіграних матчів у збірній

Спостерігаємось в стоматології Mom’s з 2017року, якістю послуг задоволені.

Читати повністю
Залишити відгук
Записатися на прийом