Безкоштовний контакт-центр
Записатися на прийом

Професійна чистка зубів для дітей

Щоб зберегти зуби здоровими, слід стежити за гігієною ротової порожнини з дитинства. Професійна чистка є важливим етапом догляду за молочними та постійними зубами, адже дозволяє видалити наліт, який неможливо відчистити вдома. Дізнайтеся, навіщо потрібна ця процедура, як проходить та які має протипоказання.

Навіщо дитині професійна чистка зубів?

Щоденний догляд за ротовою порожниною дозволяє видалити до 80% м’якого нальоту. Він залишається у важкодоступних місцях: між зубами, у фісурах, біля ясен. Наліт містить безліч бактерій, які провокують розвиток карієсу та інших захворювань. Згодом він перетворюється на зубний камінь, який неможливо вичистити звичайною щіткою та пастою. Щоб позбавитися твердого нальоту, необхідна професійна гігієна ротової порожнини. Це найкраща профілактика стоматологічних захворювань у дітей та дорослих.

Що забезпечує професійна чистка зубів для дітей:

  • Видаляє наліт та зубний камінь;
  • Знижує ризики розвитку карієсу та інших захворювань;
  • Усуває неприємний запах із рота;
  • Видаляє темні відкладення, роблячи зубки білішими.

Як відбувається процедура?

Спочатку стоматолог знайомиться із дитиною, створюючи дружню атмосферу. Коли маленький пацієнт адаптується до крісла, стоматолог в ігровій формі проводить огляд. Фахівець визначає індекс гігієни ротової порожнини та підбирає індивідуальний метод очищення, залежно від стану емалі, ступеня нальоту та віку пацієнта. Діти швидко залучаються до процесу, адже лікар використовує кольорові індикатори, які фарбують зубки.

Малюкам від 2 до 4 років процедуру проводять м’якою щіткою та абразивною пастою. Починаючи з 4 років використовують апарат Air-Flow, який делікатно знімає наліт струменем води, повітря та дрібнодисперсного порошку. Цей метод безпечний для молочних зубів та проходить безболісно для дитини. Наприкінці зубки покривають гелем, що містить фтор, який зміцнює емаль і знижує ризик розвитку карієсу. Уся процедура займає від 20 до 60 хвилин. У дітей віком до 8 років зазвичай триває 30 хвилин. Професійне чищення зубів із брекетами займає більше часу.

Як часто проводити процедуру?

Професійна гігієна ротової порожнини дітям потрібна навіть частіше, ніж дорослим. Ми рекомендуємо приводити дітей у стоматологію кожні 3-6 місяців. Чищення проводиться планово або за потребою, якщо зубки змінили колір, або на них з’явилися плями. Ми також радимо проводити чищення перед лікуванням, адже під нальотом часто ховається карієс.

Коли процедура протипоказана?

Існує кілька протипоказань професійної гігієни: це стоматит, герпес, і навіть будь-які ознаки ГРВІ. Ми завжди нагадуємо батькам, що відвідувати стоматологію варто, коли дитина здорова. Якщо малюк захворів перед прийомом, його краще перенести до одужання.

Скільки коштує професійна чистка зубів для дітей?

Ми намагаємося тримати конкурентні ціни, щоб якісні стоматологічні послуги були доступні для всіх. На послугу професійного чищення зубів ціна залежить від ступеня нальоту та віку дитини. Щоб детальніше дізнатися про вартість послуг або записатися на прийом, дзвоніть за номером 0800 330 329

Приходьте до клініки Mom`s

Якщо вашій дитині потрібне професійне чищення зубів, записуйтесь в найближчу стоматологію Mom`s. Це найкраща процедура для знайомства малюка з клінікою та лікарем. Наводьте дитину віком 2-2,5 року, коли сформувався молочний прикус. Чистка проходить безболісно, тому дитина отримає позитивні враження і надалі з радістю відвідуватиме стоматолога.

Професійна чистка зубів у тимчасовому прикусі
Професійна чистка зубів у постійному прикусі
Професійна чистка зубів у тимчасовому прикусі
Професійна чистка зубів у тимчасовому прикусі
Професійна чистка зубів у постійному прикусі
від 740
Професійна чистка зубів у тимчасовому прикусі
Професійна чистка зубів у постійному прикусі
Професійна чистка зубів у постійному прикусі
від 1000
Ціни актуальні на дату: 21/05/2024

Reviews of Mom's dentistry services on Google maps

Написати коментар